Kategorie Patrik Vrbovský

Článek
Jasmina Alagič hledá školku pro syna Sanela. Na předškolní zařízení má obrovské nároky
Jasmina Alagič hledá školku pro syna Sanela. Na předškolní zařízení má obrovské nároky Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská a její manžel Patrik Vrbovský alias raper Rytmus se aktuálně pustili do hledání mateřské školy pro tříletého syna Sanela. Najít školku, v níž by bylo místo pro tříleťáka, je pro většinu rodičů nadlidský úkol. Jasmina Alagič má však jasnou představu, jak by měla ideální školka pro jejich syna vypadat.
Článek
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky?
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky? Svatý Valentýn je svátkem všech zamilovaných. 14. února si vyznávaly veřejně lásku také některé slavné páry. Třeba na takovém Instagramu se to romantickými fotkami a vyznáními lásky jenom hemžilo. Některé celebrity však Valentýnu vůbec neholdují. Kdo letos na svátek všech zamilovaných zcela zanevřel a napsal na Instagramu jasný vzkaz?
Článek
Rytmus s manželkou Jasmínou vyrazili do Chorvatska. I když má Jadran kolem 20 stupňů, je to pro ně dokonalý relax
Rytmus s manželkou Jasmínou vyrazili do Chorvatska. I když má Jadran kolem 20 stupňů, je to pro ně dokonalý relax Slovenský rapper Patrik Rytmus Vrbovský a jeho manželka Jasmína vycestovali spolu se svým synkem Sanelem k moři. Tentokrát si nevybrali exotickou destinaci, ale zavítali na chorvatské pobřeží. To je nyní před začátkem hlavní turistické sezóny dokonalým místem pro relax.
Článek
Rytmus a Jasmína Alagič oslavili druhé výročí svatby. Vyměnili si dojemná vyznání lásky
Rytmus a Jasmína Alagič oslavili druhé výročí svatby. Vyměnili si dojemná vyznání lásky Raper Rytmus a moderátorka Jasmína Alagič tvoří manželský pár přesně dva roky. Jsou do sebe stále po uši zamilovaní jako na začátku svého vztahu. Tento nejsledovanější pár slovenského showbyznysu právě romanticky oslavil své druhé výročí svatby. Nemohla chybět ani dojemná vyznání, která si Rytmus a Jasmína napsali na Instagram.