Žena varuje ostatní, aby nepokládali nohy na palubní desku: Mohli byste dopadnout jako ona

Žena varuje ostatní, aby nepokládali nohy na palubní desku: Mohli byste dopadnout jako ona Zdroj: Dailystar.co.uk

Jak se chováte, když zrovna jedete v autě na místě spolujezdce? Předpisově, anebo si čas od času dovolíte menší přestupek? Pokud si s oblibou pokládáte nohy na palubní desku, měli byste zpozornět. Upustit od tohoto zvyku vám radí hlavně Grainne Kealyová, které právě položené nohy na palubní desce způsobily nenávratnou devastaci obličeje.

Byl to den jako každý jiný. Tehdy 22letá Grainne Kealyová z irského Laoisu jela se svým přítelem autem. Aby se jí na místě spolujezdce pohodlněji sedělo, natáhla si své nohy na palubní desku.

Zdroj: Mirror.co.uk Když v tom přítel nečekaně narazil s autem do zdi. Kdyby Grainne během nárazu neměla nohy na palubní desce, bouračku by ustála jenom s pár škrábanci. Její „frajerský“ kousek se jí ale vymstil. Airbagy v přední části vozu se při nárazu otevřely a vymrštily jí kolena směrem dozadu.

Zdroj: News.sky.com Právě kolena této ženě devastačním způsobem zasáhla hlavu. Grainne utrpěla poranění mozku, měla pošramocenou tvář, ale viditelně nejhůře dopadlo její čelo, o jehož velkou část v důsledku následné operace hlavy přišla.

„Naštěstí jsem přežila, ale během dalších dvou let jsem musela podstoupit nespočet operací, které měly vrátit mou tvář do normálu. Celé dva roky po této nehodě jsem žila bez čela, dokud jsem nedostala jeho keramickou náhradu,“ popisuje Grainne, která přiznává, že se na sebe jen velmi nerada dívá do zrcadla.

Zdroj: Unilad.co.uk Tato událost se stala už před deseti lety. Grainne kvůli ní prodělala závažné poranění mozku, s jehož následky se potýká dodnes. O tom, co se jí v minulosti stalo, by ráda pomlčela, jenže v poslední době jí podle jejích slov nadzvedávají ze židle celebrity, které na sociální sítě postují fotky, kterak sedí v autě a mají nohy na palubní desce.

Zdroj: Ladbible.com „Tito slavní lidé si vůbec neuvědomují, že je v jejich chování můžete napodobit kdokoliv další. Proto se proti tomu veřejně vymezuji. Nechci, aby další lidé dopadli jako já jenom proto, že si dali nohy na palubní desku,“ zakončuje Grainne Kealyová.

Autor:
Publikováno: 9. 5. 2019 12:00 Nahlásit obsah