Kategorie Autonehoda

Článek
Českou influencerku smetl na Bali náklaďák. Smrt Kamily Mortimer zasáhla řadu českých celebrit
Českou influencerku smetl na Bali náklaďák. Smrt Kamily Mortimer zasáhla řadu českých celebrit Na exotickém ostrově Bali tragicky zemřela česká influencerka Kamila Mortimer. Této hvězdě sociálních sítích, ale také podnikatelce a kamarádce desítky osobností českého showbyznysu byla osudná srážka s nákladním automobilem. Svým zraněním podlehla v sobotu 11. listopadu 2023 v odpoledních hodinách.
Článek
V 31 letech zemřela kanadská krasobruslařka Alexandra Paulová. Osudnou jí byla autonehoda
V 31 letech zemřela kanadská krasobruslařka Alexandra Paulová. Osudnou jí byla autonehoda Svět krasobruslení zasáhla velmi smutná zpráva. V úterý 22. srpna 2023 zemřela nečekaně při dopravní nehodě kanadská krasobruslařka Alexandra Paulová. Bylo jí pouhých 31 let. Jak uvedla policie, Alexandra Paulová dopravní nehodu nezavinila, ale stala se její zbytečnou obětí.
Článek
Vzácnou srážku auta s vlkem v Česku zachytila palubní kamera. Sražená šelma pak utekla do lesa
Vzácnou srážku auta s vlkem v Česku zachytila palubní kamera. Sražená šelma pak utekla do lesa K velmi vzácné nehodě došlo na silnici poblíž Cvikova na Českolipsku. Ženě, která řídila auto, totiž vběhl pod kola vlk. Vozidlo při srážce utrpělo pár škrábanců a otřesená šelma utekla do lesa. Srážku auta s vlkem zachytila palubní kamera. Video této kolize následně zveřejnila na svém YouTube kanále Policie ČR, zhlédnout jej tak můžete i vy.
Článek
Zemřel starší bratr zpěváka Ronana Keatinga. Bývalý člen Boyzone je naprosto zdrcený
Zemřel starší bratr zpěváka Ronana Keatinga. Bývalý člen Boyzone je naprosto zdrcený Slavný irský zpěvák Ronan Keating zažívá mimořádně náročné chvíle. Musí se aktuálně vyrovnat se smrtí svého staršího bratra Ciarana, který nečekaně zemřel při dopravní nehodě. Bratrovi bývalého člena slavné chlapecké kapely Boyzone bylo pouhých 50 let.
Článek
Nela Slováková měla vážnou autonehodu. Její luxusní auto skončilo pod kamionem
Nela Slováková měla vážnou autonehodu. Její luxusní auto skončilo pod kamionem Brněnská podnikatelka a vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková měla v pondělí 14. listopadu dopoledne vážnou autonehodu. Na slovenská dálnici D2 směr hraniční přechod Brodské vjela svým luxusním autem přímo pod kamion. Naštěstí vyvázla bez zranění. O nehodě informovala na sociálních sítích přímo slovenská policie.
Článek
Při autonehodě zemřel hvězdný herec ze seriálu Will a Grace. Leslie Jordanovi bylo 67 let
Při autonehodě zemřel hvězdný herec ze seriálu Will a Grace. Leslie Jordanovi bylo 67 let Filmový a seriálový svět pláče. Při autonehodě v losangeleské čtvrti Hollywood zemřel v pondělí 24. října 2022 slavný americký herec Leslie Jordan, který se v posledních letech proslavil zvláště účinkováním v seriálu Will a Grace. Bylo mu 67 let.
Článek
Video z nehody v Bratislavě, při které zemřelo 5 lidí: Bezpečnostní kamera zachytila, jak se to stalo
Video z nehody v Bratislavě, při které zemřelo 5 lidí: Bezpečnostní kamera zachytila, jak se to stalo Stačilo několik sekund a stát v nesprávnou dobu na nesprávném místě. V neděli 2. října večer smetlo osobní auto v centru Bratislavy skupinu lidí, kteří čekali na zastávce MHD na autobus. Bilance je hrozivá, 5 mrtvých a zraněných. Hororovou nehodu zachytila bezpečnostní kamera, na jejíchž záběrech je vidět, že za autem zůstala pouze ohnivá čára.
Článek
Princezna Diana zemřela před 25 lety při autonehodě. V Paříži má vlastní náměstí poblíž místa, kde došlo k osudové havárii
Princezna Diana zemřela před 25 lety při autonehodě. V Paříži má vlastní náměstí poblíž místa, kde došlo k osudové havárii Ve středu 31. srpna 2022 uplynulo 25 let od smrti princezny Diany. Královna lidských srdcí zemřela 31. srpna 1997 při autonehodě v tunelu u pařížského mostu Alma. Smrt princezny Diany si aktuálně po čtvrtstoletí připomínají lidé po celém světě. Dianě zapalují svíčky, píšou vzkazy, vystavují její fotky a vzpomínají i na její charitativní činnost.
(2) Načíst více