Zemřel starší bratr zpěváka Ronana Keatinga. Bývalý člen Boyzone je naprosto zdrcený

Zemřel starší bratr zpěváka Ronana Keatinga. Bývalý člen Boyzone je naprosto zdrcený Zdroj: Shutterstock

Slavný irský zpěvák Ronan Keating zažívá mimořádně náročné chvíle. Musí se aktuálně vyrovnat se smrtí svého staršího bratra Ciarana, který nečekaně zemřel při dopravní nehodě. Bratrovi bývalého člena slavné chlapecké kapely Boyzone bylo pouhých 50 let.

Zpěvák Ronan Keating, který se proslavil mimo jiné působením v chlapecké kapele Boyzone, v současnosti zažívá jedny z nejhorších chvílí svého života. Náhle jej opustil jeho starší bratr Ciaran Keating, který zemřel v Irsku při autonehodě během srážky s dalším autem.

Okolnosti této nehody jsou velmi smutné. 50letý Ciaran jel spolu se svou manželkou Anmarie na fotbalových zápas jejich syna Ruairiho, který hraje za Cork City. Jejich automobil se ovšem při cestě srazil s jiným vozem. 

Ciaran Keating byl bohužel ihned po autonehodě prohlášen za mrtvého, jeho žena byla převezená do nejbližší nemocnice. Podle informací irských a britských médií by měla být mimo ohrožení života.

Ronanu Keatingovi, který žije ve Velké Británii, oznámili, že jeho bratr zemřel, po telefonu.  Zpěvákovi tato informace doslova zlomila srdce. Slavný umělec na nic nečekal a okamžitě odjel do Irska podpořit svou rodinu a nejbližší. Jak uvádějí média, z nečekané smrti svého staršího bratra je velmi zdrcený a velmi těžko se s ní vyrovnává.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Thesun.co.uk
Autor:
Publikováno: 17. 7. 2023 09:55 Nahlásit obsah