Kategorie Velká Británie

Článek
Žena si v londýnském baru omylem objednala koktejl za 53 tisíc korun. Manžel po oznámení částky prchl
Žena si v londýnském baru omylem objednala koktejl za 53 tisíc korun. Manžel po oznámení částky prchl Pořádnou nepříjemnost zažila v jednom londýnském baru influencerka Lynsey Bennettová z Belfastu. Objednala si alkoholický koktejl, o kterém si myslela, že stojí 18,90 liber. Jenže v rozjařené náladě nezaznamenala, že v této částce chybí desetinná čárka a že objednaný drink ve skutečnosti stojí 1890 liber, tedy v přepočtu 53 tisíc korun.
Článek
Zemřel starší bratr zpěváka Ronana Keatinga. Bývalý člen Boyzone je naprosto zdrcený
Zemřel starší bratr zpěváka Ronana Keatinga. Bývalý člen Boyzone je naprosto zdrcený Slavný irský zpěvák Ronan Keating zažívá mimořádně náročné chvíle. Musí se aktuálně vyrovnat se smrtí svého staršího bratra Ciarana, který nečekaně zemřel při dopravní nehodě. Bratrovi bývalého člena slavné chlapecké kapely Boyzone bylo pouhých 50 let.
Článek
Ve věku 25 let zemřela bývalá britská miss. Její smrt všechny zaskočila
Ve věku 25 let zemřela bývalá britská miss. Její smrt všechny zaskočila Ve věku pouhých 25 let zemřela bývalá královna krásy Jessica Whalley, které v roce 2019 reprezentovala Velkou Británii na Miss Tourism Universe. Tato kráska odešla na věčnost několik dní před svými 26. narozeninami.
Článek
Maminka dala svému dítěti jméno inspirované lockdownem. Novorozená holčička se jmenuje Lockie
Maminka dala svému dítěti jméno inspirované lockdownem. Novorozená holčička se jmenuje Lockie Jak se bude jmenovat? Ptají se často nastávající rodiče při hledání jména pro jejich nenarozené miminko. Velmi netradiční jméno vybrali pro svou holčičku manželé Crossovi z anglického Bedforshire, kteří se inspirovali přímo lockdownem. Jejich holčička tak dostala tematické jméno Lockie. Co na toto netradiční jméno říkáte?
Článek
Maminku naštval domácí úkol z dějepisu, který dostala její dcera. Názory na zadání se však různí
Maminku naštval domácí úkol z dějepisu, který dostala její dcera. Názory na zadání se však různí Když si britská maminka žačky osmého ročníku ZŠ přečetla, co za domácí úkol dostala její dcera z dějepisu, velmi ji to zaskočilo a zároveň rozzlobilo. O zvláštním přístupu učitelky tato žena informovala na britském maminkovském fóru, kde rozpoutala vášnivou diskuzi. V čem byl problém? Její dcera dostala za úkol vymyslet nový nástroj na mučení.
Článek
Naštvaná maminka zveřejnila dopis, který přišel ze školky: Vaše dcera je tlustá, stálo v něm
Naštvaná maminka zveřejnila dopis, který přišel ze školky: Vaše dcera je tlustá, stálo v něm Rozhořčená britská maminka Lauren Ormesher zveřejnila dopis z mateřské školy, který jí přistál v poštovní schránce. Školka v dopise mámě oznámila, že její čtyřletá dcera Maggie podstoupila kontrolu BMI a že má dle tabulek nadváhu. Co si o tomto přístupu předškolního zařízení myslíte?
Článek
Příznaky omikronu: Britští vědci zveřejnili jejich seznam
Příznaky omikronu: Britští vědci zveřejnili jejich seznam Britští vědci vyhodnotili data z aplikace Zoe Covid, do níž Britové nakažení covidem zaznamenají své příznaky. Varianta omikron dominovala ve Velké Británii už v prosinci 2021, proto již mohli britští odborníci v čele s epidemiologem Timem Spectorem vyhodnotit hlavní příznaky omikronu. Co je tedy pro tuto mutaci covidu-19 typické?
Článek
Příznaky omikronu: ​Britský epidemiolog Tim Spector popsal hlavní symptomy této mutace covidu-19
Příznaky omikronu: ​Britský epidemiolog Tim Spector popsal hlavní symptomy této mutace covidu-19 Světem se jako lavina šíří nová varianta covidu omikron, která byla již v několika případech zaznamenána také v Česku. Zajímá vás, jaké má omikron příznaky? Podle britského epidemiologa Tima Spectora z londýnské King’s College to není horečka, kašel ani ztráta chuti nebo čichu, protože tato nová mutace se projevuje zcela jinak.
Článek
Britská moderátorka zemřela po očkování proti covidu. Pitva potvrdila, že její smrt souvisí s vakcínou AstraZeneca
Britská moderátorka zemřela po očkování proti covidu. Pitva potvrdila, že její smrt souvisí s vakcínou AstraZeneca V květnu letošního roku zemřela ve Velké Británii 44letá moderátorka BBC Lisa Shawová na následky komplikací spojených s očkováním vakcínou AstraZeneca. Její smrt zavinily krevní sraženiny, které způsobily otok mozku a krvácení do mozku. Jak ve čtvrtek 26. srpna potvrdila zveřejněná pitevní zpráva, za ženinu smrt může skutečně AstraZeneca.
(10) Načíst více