Maminka dala svému dítěti jméno inspirované lockdownem. Novorozená holčička se jmenuje Lockie

Maminka dala svému dítěti jméno inspirované lockdownem. Novorozená holčička se jmenuje Lockie Zdroj: Shutterstock

Jak se bude jmenovat? Ptají se často nastávající rodiče při hledání jména pro jejich nenarozené miminko. Velmi netradiční jméno vybrali pro svou holčičku manželé Crossovi z anglického Bedforshire, kteří se inspirovali přímo lockdownem. Jejich holčička tak dostala tematické jméno Lockie. Co na toto netradiční jméno říkáte?

Jodi a Rob Crossovi z Velké Británie se dlouho snažili o společného potomka. Pokusy však byly marné. Aby přišli na jiné myšlenky, začali se soustředit na práci.

S příchodem pandemie nového koronaviru začátkem roku 2020 se však začal jejich život výrazně měnit. Přišly lockdowny se zákazem vycházení, Jodi propustili ze zaměstnání a život se pro manžele Crossovi jako by zpomalil. Jenže k jejich prospěchu.

Celkově se zklidnili, měli více času na sebe a užívali si jeden druhého ve společné domácnosti. Během druhého britského lockdownu Jodi zjistila, že je těhotná a že čeká holčičku.

Zdroj: Shutterstock Jodi Crossová uvedla, že nebýt pandemie, nebyla by těhotná. Jodi a Rob se právě proto při výběru jména pro dceru inspirovali lockdownem, kterému údajně vděčí za společného potomka. Své dceři dali jméno Lockie, čímž ale výrazně zaskočili své okolí.

“Vím, že spoustě lidem se lockdowny nelíbily, ale pro nás to byla ideální doba. Byli jsme doma, neměli žádné starosti a bylo to opravdu uvolňující. Naši dceru jsme pojmenovali po dobré době, ne po té špatné,” uvedla pro Daily Star Jodi Crossová.

Jméno Lockie inspirované lockdownem zní skutečně originálně. Co myslíte, nebude jej svým rodičům jejich dcera v budoucnu vyčítat? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Dailystar.co.uk
Autor:
Publikováno: 8. 11. 2022 10:22 Nahlásit obsah