Kategorie Holčička

Článek
Instagram pobouřila fotografie nalíčené holčičky, kterou sdílela beauty bloggerka Fera Mirza. Nic se nemá přehánět, shodují se lidé
Instagram pobouřila fotografie nalíčené holčičky, kterou sdílela beauty bloggerka Fera Mirza. Nic se nemá přehánět, shodují se lidé Italská beauty bloggerka Fera Mirza zveřejnila na svém instagramovém profilu @idontneedanamebitch fotografii přehnaně nalíčené holčičky. A vyvolala tím doslova internetovou bouři. Lidé se shodují, že takto líčit dítě je krajně nevhodné. Tak schválně, kolik byste holčičce, která má silnou vrstvu make-upu i umělé řasy, tipli let?
Článek
Zoufalá matka našla na těle své malé dcerky 25 kousanců. Takhle dopadla, když se vrátila ze školky
Zoufalá matka našla na těle své malé dcerky 25 kousanců. Takhle dopadla, když se vrátila ze školky Každý rodič se těší na to, až jeho dítko začne chodit do školky nebo jesliček. Na chvilku si od něj odpočine a zároveň se jeho ratolest naučí něco nového a získá nové kamarády a zážitky. Ovšem i takhle na první pohled neškodná činnost může mít svá úskalí a nebezpečí.
Článek
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět Policisté, hasiči i záchranáři vám potvrdí, že nejhorší částí jejich práce je zasahovat u tragických dopravních nehod, během kterých umírají lidé. Zvlášť jde-li o děti, nebo dokonce celé rodiny. Uznání si zaslouží americký policista Nick Struck, který po těžké autonehodě rozptyloval malou holčičku, která jako jediná z rodiny vyvázla bez újmy.
Článek
Závažné onemocnění EB mění život celé rodiny. Maminka s malou Vaneskou si však uvědomují, že ne všechny změny jsou negativní
Závažné onemocnění EB mění život celé rodiny. Maminka s malou Vaneskou si však uvědomují, že ne všechny změny jsou negativní Vaneska trpí od narození nemocí motýlích křídel. Především na chodidlech se jí tvoří velké rány, které ji omezují na každém kroku. I obout ponožku je bolestivá a náročná procedura. Pro Vanesčiny rodiče byla zpráva o nemoci jako blesk z čistého nebe, který jejich život změnil v mnoha ohledech. Ne všechny jsou však negativní.
Článek
Řidička autobusu se stala hrdinkou. Pomohla dívence, když její matka omdlela na ulici
Řidička autobusu se stala hrdinkou. Pomohla dívence, když její matka omdlela na ulici Když jde o situaci, ve které je v ohrožení milovaná osoba, dokážou i dospělí lidé začít bezhlavě panikařit - a co teprve malé děti? Pro ně je mnohem složitější se s něčím takovým vyrovnat a zachovat chladnou hlavu.
Článek
Na pláži ve Velké Británii vymrštil skákací hrad malou holčičku do vzduchu. Po převozu do nemocnice zemřela
Na pláži ve Velké Británii vymrštil skákací hrad malou holčičku do vzduchu. Po převozu do nemocnice zemřela Návštěvníci pláže se stali svědky obrovské tragédie, když v Gorlestonu ve Velké Británii vybouchl skákací hrad a vymrštil malou holčičku do výšky více než šesti metrů. Vše se odehrálo 1. července tohoto roku kolem jedenácté hodiny dopolední.
Článek
Tato holčička bojovala o život kvůli špatné diagnóze lékaře. Její matka se rozhodla varovat všechny rodiče
Tato holčička bojovala o život kvůli špatné diagnóze lékaře. Její matka se rozhodla varovat všechny rodiče Když se Emmě Woodland narodila holčička Bonnie, ani by jí nenapadlo, že během pěti měsíců společně zažijí něco, co by nechtěl zažít žádný rodič na světě. Dívenka v prvních měsících, co přišla na svět, bojovala o svůj život.
Článek
Nejmenší holčička na světě neměla po porodu přežít. Ukázala ale nesmírnou sílu žít
Nejmenší holčička na světě neměla po porodu přežít. Ukázala ale nesmírnou sílu žít Rodina z Británie se už těšila na příchod čtvrté dcery a chtěla tak uspořádat velkou oslavu na její počest. Jenže se stalo něco nečekaného, něco co položí každou maminku...
(24) Načíst více