3letá holčička má vlasy hustší než 99 procent žen. Její neskutečná hříva vás okouzlí

3letá holčička má vlasy hustší než 99 procent žen. Její neskutečná hříva vás okouzlí Zdroj: Shutterstock

Holčička Aubree je na tomto světě pouze tři roky, přesto jí její vlasy závidí skoro každá žena. Vše odstartovalo krátké video na TikToku, na kterém Aubreena maminka ukazuje nádherné vlasy své malé dcerky. Tento spot má celkem 14,4 milionů zhlédnutí a lidé se pod ním shodují, že Aubree vypadá jako princezna z pohádek od Disney.

3letá holčička Aubree, která je hvězdou TikToku, se může pochlubit vlasy, které má hustší než 99 procent všech dospělých žen. Svou slávu odstartovala na sociálních sítích už ve svých dvou letech, kdy její maminka sdílela video, na kterém jí probírá prsty její husté a dlouhé kadeře. 

V popisku tohoto virální videa, které nasbíralo celkem 14,4 milionů zhlédnutí, Aubreeina maminka napsala, že její holčička právě oslavila druhé narozeniny.

“Upřímně jsem si myslela, že je to paruka. Nikdy v životě jsem takové vlasy u batolete neviděla. Jsou naprosto neskutečné,” přiznala upřímně na TikToku jedna ze sledujících.

V komentářích pod videem Aubreena maminka vysvětlila, že se její dcerka s tak hustými vlasy už narodila. Dětská lékařka následně tvrdila, že malé Aubree tyto kadeře vypadají a narostou jí nové, řidší. Ovšem opak byl pravdou.

Malá Aubree, která již sfoukla tři svíčky na dortu, má své kadeře stále hustší a delší. Nádherná hříva malé holčičky však není zadarmo. Maminka se musí o dlouhé a husté vlasy své dcerky náležitě starat a vyhýbá se jakémukoliv použití tepla v podobě fénu nebo vlasové kulmy.

“Když jsem byla s Aubree těhotná, začaly mi vypadávat vlasy. Teď už chápu, proč tomu tak bylo. Vzala si je ode mě. Máma tě miluje, vezmi si je všechny, holčičko,” okomentovala dále maminka přenádherné vlásky své tříleté dcerky Aubree.

Zdroj: Dailystar.co.uk, Tiktok.com/@babyaubshair, Instagram.com/babyaubshair

Autor:
Publikováno: 3. 5. 2022 13:01 Nahlásit obsah