Kategorie virální video

Článek
Dětské rukávky do vody nejsou zárukou bezpečí. Virální video šokovalo svět
Dětské rukávky do vody nejsou zárukou bezpečí. Virální video šokovalo svět Spousta rodičů dává svým malým dětem na plavání dětské rukávky, o kterých si myslí, že jejich ratolesti udrží bezpečně nad hladinou. Jak názorně předvedla jedna maminka ve svém instagramovém videu, jde o mylnou domněnku. Dětské rukávky do vody mohou být samy o sobě extra nebezpečné.
Článek
13letý hrdina: Školák zachránil autobus plný dětí, když řidička náhle zkolabovala
13letý hrdina: Školák zachránil autobus plný dětí, když řidička náhle zkolabovala Když se 13letý Dillon Reeves vracel školním autobusem domů, nečekal, že bude v ohrožení života a že zachrání životy i svých 66 spolužáků. Řidička autobusu totiž náhle zkolabovala, Dillon však pohotově převzal řízení a vozidlo bezpečně zastavil. Jeho hrdinský čin zachytila kamera - chlapcova duchaplná reakce ohromí i vás!
Článek
Jak vypadají prsní implantáty po 30 letech? Plastický chirurg sdílel video dokazující, že nic nevydrží věčně
Jak vypadají prsní implantáty po 30 letech? Plastický chirurg sdílel video dokazující, že nic nevydrží věčně Mít dokonalá prsa je snem mnoha žen. V případě, že je příroda neobdařila, nebo se potýkají s ochablým poprsím po dětech, se často svěřují do péče plastické chirurgie. Prsní implantáty však mají omezenou životnost. Známý plastický chirurg Jerry Chidester konkrétně ve videu ukázal, jak vypadají prsní implantáty po 30 letech. Budete se opravdu divit.
Článek
3letá holčička má vlasy hustší než 99 procent žen. Její neskutečná hříva vás okouzlí
3letá holčička má vlasy hustší než 99 procent žen. Její neskutečná hříva vás okouzlí Holčička Aubree je na tomto světě pouze tři roky, přesto jí její vlasy závidí skoro každá žena. Vše odstartovalo krátké video na TikToku, na kterém Aubreena maminka ukazuje nádherné vlasy své malé dcerky. Tento spot má celkem 14,4 milionů zhlédnutí a lidé se pod ním shodují, že Aubree vypadá jako princezna z pohádek od Disney.
Článek
Bolívijská maminka Vanessa Medina vyprovázela syna do školky téměř polonahá.  Virální video s nevhodným outfitem ji proslavilo po celém světě
Bolívijská maminka Vanessa Medina vyprovázela syna do školky téměř polonahá. Virální video s nevhodným outfitem ji proslavilo po celém světě Kdyby bolívijská modelka a právnička Vanessa Medina věděla, co svým outfitem vyvolá, možná by se oblékla na cestu do synovy školky jinak. Jedna z přítomných maminek, která rovněž ráno vypravovala své dítě do školky, ji totiž natočila v sexy přiléhavém overalu a toto video následně sdílela na sociálních sítích. Jak to celé dopadlo?
Článek
Vtipné video: Čínským cyklistou, který nepochopil značku, se baví celý svět
Vtipné video: Čínským cyklistou, který nepochopil značku, se baví celý svět Náhodný kolemjdoucí natočil v čínském Pekingu úsměvné video s popleteným cyklistou, který nepochopil význam značky. Toto virální video, kterým se v současnosti baví celý svět, zveřejnil na svém YouTube kanále také britský list Daily Mail. Podívejte se na něj také a pobavte se s námi.
Článek
Video: Zedník zdemoloval kladivem novou koupelnu, za svou práci nedostal zaplaceno
Video: Zedník zdemoloval kladivem novou koupelnu, za svou práci nedostal zaplaceno Nervy praskly zedníkovi z amerického Colorada, který podle svých slov nedostal zaplaceno za obložení koupelny. V afektu proto vtrhnul do bytu a kladivem novou koupelnu doslova srovnal se zemí. Celou tuto situaci zachytila domácí bezpečnostní kamera. Video s rozzuřeným obkladačem tak nyní můžete zhlédnout i vy.
Článek
Hudba obnovuje vzpomínky: Bývalá primabalerína trpící Alzheimerovou chorobou si rozpomněla na své mládí díky hudbě z Labutího jezera
Hudba obnovuje vzpomínky: Bývalá primabalerína trpící Alzheimerovou chorobou si rozpomněla na své mládí díky hudbě z Labutího jezera S konkrétní hudbou má řada z nás spojené příjemné i nepříjemné okamžiky svého života. Když slyšíme srdcovou melodii, jako bychom se jejím prostřednictvím vrátili zpátky do minulosti. Tak jako bývalá primabalerína New York Ballet Marta Gonzalezová. Tato žena trpící Alzheimerovou chorobou si rozpomněla právě díky hudbě z Labutího jezera.
Článek
Komik Kevin Freshwater vyzval v metru neznámou ženu, aby zazpívala Shallow od Lady Gaga: Její nádherný zpěv se stal internetovou senzací
Komik Kevin Freshwater vyzval v metru neznámou ženu, aby zazpívala Shallow od Lady Gaga: Její nádherný zpěv se stal internetovou senzací Anglický komik Kevin Freshwater točí vtipná videa, která pravidelně umisťuje na svém Instagramu. Nedávno vyrazil do londýnského metra, kde cestující žádal, aby dokončili některou ze známých písní. Když oslovil sympatickou blondýnku Charlotte Awbery, ať dozpívá song od Lady Gaga, z jejího výkonu se mu zatajil dech.
(2) Načíst více