Kategorie virální video

Článek
Vtipné video: Čínským cyklistou, který nepochopil značku, se baví celý svět
Vtipné video: Čínským cyklistou, který nepochopil značku, se baví celý svět Náhodný kolemjdoucí natočil v čínském Pekingu úsměvné video s popleteným cyklistou, který nepochopil význam značky. Toto virální video, kterým se v současnosti baví celý svět, zveřejnil na svém YouTube kanále také britský list Daily Mail. Podívejte se na něj také a pobavte se s námi.
Článek
Video: Zedník zdemoloval kladivem novou koupelnu, za svou práci nedostal zaplaceno
Video: Zedník zdemoloval kladivem novou koupelnu, za svou práci nedostal zaplaceno Nervy praskly zedníkovi z amerického Colorada, který podle svých slov nedostal zaplaceno za obložení koupelny. V afektu proto vtrhnul do bytu a kladivem novou koupelnu doslova srovnal se zemí. Celou tuto situaci zachytila domácí bezpečnostní kamera. Video s rozzuřeným obkladačem tak nyní můžete zhlédnout i vy.
Článek
Hudba obnovuje vzpomínky: Bývalá primabalerína trpící Alzheimerovou chorobou si rozpomněla na své mládí díky hudbě z Labutího jezera
Hudba obnovuje vzpomínky: Bývalá primabalerína trpící Alzheimerovou chorobou si rozpomněla na své mládí díky hudbě z Labutího jezera S konkrétní hudbou má řada z nás spojené příjemné i nepříjemné okamžiky svého života. Když slyšíme srdcovou melodii, jako bychom se jejím prostřednictvím vrátili zpátky do minulosti. Tak jako bývalá primabalerína New York Ballet Marta Gonzalezová. Tato žena trpící Alzheimerovou chorobou si rozpomněla právě díky hudbě z Labutího jezera.
Článek
Komik Kevin Freshwater vyzval v metru neznámou ženu, aby zazpívala Shallow od Lady Gaga: Její nádherný zpěv se stal internetovou senzací
Komik Kevin Freshwater vyzval v metru neznámou ženu, aby zazpívala Shallow od Lady Gaga: Její nádherný zpěv se stal internetovou senzací Anglický komik Kevin Freshwater točí vtipná videa, která pravidelně umisťuje na svém Instagramu. Nedávno vyrazil do londýnského metra, kde cestující žádal, aby dokončili některou ze známých písní. Když oslovil sympatickou blondýnku Charlotte Awbery, ať dozpívá song od Lady Gaga, z jejího výkonu se mu zatajil dech.
Článek
Hluchá holčička Georgina Louise poprvé uslyšela hlas své mámy: Nadšeně výskala a radostně se smála
Hluchá holčička Georgina Louise poprvé uslyšela hlas své mámy: Nadšeně výskala a radostně se smála Všichni nastávající rodiče si ze srdce přejí, aby bylo jejich miminko po narození zcela zdravé. Spousta z nich ovšem takové štěstí nemá. Tak jako rodiče malé Georginy Louise, která se bohužel narodila hluchá. Dnešní medicína ale dokáže zázraky, holčička tak po několika měsících poprvé uslyšela hlas své mámy.
Článek
Rodina na procházce objevila stovky žlutých kuliček. Když zjistili, co to je, zůstali v šoku!
Rodina na procházce objevila stovky žlutých kuliček. Když zjistili, co to je, zůstali v šoku! Před časem internetem proběhla zpráva o velmi zvláštním nálezu, který učinila jedna rodina, když se vydala na docela obyčejnou procházku. Když zjistili, co objevili, nemohli tomu uvěřit, stejně jako odborníci, kteří na místo okamžitě dorazili. O co se jednalo?