Jak vypadají prsní implantáty po 30 letech? Plastický chirurg sdílel video dokazující, že nic nevydrží věčně

Jak vypadají prsní implantáty po 30 letech? Plastický chirurg sdílel video dokazující, že nic nevydrží věčně Zdroj: Shutterstock

Mít dokonalá prsa je snem mnoha žen. V případě, že je příroda neobdařila, nebo se potýkají s ochablým poprsím po dětech, se často svěřují do péče plastické chirurgie. Prsní implantáty však mají omezenou životnost. Známý plastický chirurg Jerry Chidester konkrétně ve videu ukázal, jak vypadají prsní implantáty po 30 letech. Budete se opravdu divit.

Pokud si myslíte, že vám prsní implantáty vydrží po celý život, je to jeden velký omyl. Právě na tuto skutečnost upozornil známý chirurg Jerry Chidester, který svým sledujícím radí na TikToku v oblasti estetické medicíny a plastické chirurgie.

Tento lékař vzbudil aktuálně velký rozruch svým tiktokovým videem, ve kterém detailně předvedl, jak vypadají prsní implantáty po 30 letech. Jeho video zhlédlo na TikToku již více než 5 milionů lidí a většina z nich zůstala z toho, co viděla, v naprostém šoku.

Zdroj: Shutterstock Ve svém virálním videu vzal chirurg Jerry Chidester prsní implantát starý 30 let a rozřízl jej, aby lidé viděli, co je uvnitř. Ze starého silikonového implantátu začala ihned vytékat lepkavá gelovitá hmota podobná průhlednému lepidlu nebo slizu.

Prsní implantát starý 30 let následně Jerry Chidester porovnal s novým typem prsního implantátu, kterým se ženám zvětšují a modelují ňadra v současné době. Rozdíl byl nesrovnatelný. Po rozříznutí nového implantátu zůstala jeho náplň stále pevná a konzistentní.

Plastický chirurg Jerry Chidester chtěl svým příspěvkem upozornit na to, že se i v oblasti plastické chirurgie v průběhu let použité materiály a technologie výrazně mění. Ženy by si proto neměly myslet, že jim zvětšená prsa vydrží v perfektním stavu až do konce života. 

Prsní implantáty mají zpravidla životnost 10 až 20 let. Jak ale dokazuje virální video plastického chirurga Jerry Chidestera, někdy je třeba je vyměnit mnohem dříve. 

Zdroj: Tiktok.com/@drchiddy, Mirror.co.uk
Autor:
Publikováno: 26. 7. 2022 10:09 Nahlásit obsah