Kategorie Plastika prsou

Článek
Jak vypadají prsní implantáty po 30 letech? Plastický chirurg sdílel video dokazující, že nic nevydrží věčně
Jak vypadají prsní implantáty po 30 letech? Plastický chirurg sdílel video dokazující, že nic nevydrží věčně Mít dokonalá prsa je snem mnoha žen. V případě, že je příroda neobdařila, nebo se potýkají s ochablým poprsím po dětech, se často svěřují do péče plastické chirurgie. Prsní implantáty však mají omezenou životnost. Známý plastický chirurg Jerry Chidester konkrétně ve videu ukázal, jak vypadají prsní implantáty po 30 letech. Budete se opravdu divit.
Článek
Z šedé myšky sexbombou: Influencerka Jazmyne Dayová prošla obrovskou proměnou
Z šedé myšky sexbombou: Influencerka Jazmyne Dayová prošla obrovskou proměnou Jazmyne Dayová z Jižního Walesu si kvůli svému vzhledu a nadváze vyslechla během dospívání spoustu posměšků. Za svůj vzhled se styděla a trpěla kvůli němu depresemi. V dospělosti se rozhodla radikálně změnit svou vizáž. Kromě toho, že se pustila do hubnutí, za úpravu svého vzhledu utratila 30 tisíc liber. Dnes je z ní úplně někdo jiný.
Článek
Natálka ze Svatby na první pohled podstoupila další estetický zákrok. Umělá prsa jí nestačí
Natálka ze Svatby na první pohled podstoupila další estetický zákrok. Umělá prsa jí nestačí Hvězda reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko podstoupila letos v únoru plastickou operaci ňader, která si nechala zvětšit na číslo čtyři. Nová silikonová prsa této krásce zřejmě nestačí. Služeb estetické kliniky totiž využívá znovu. Co na sobě mění tentokrát?
Článek
Natálka ze Svatby na první pohled má nová prsa velikosti čtyři. Plastiku podstoupila začátkem února
Natálka ze Svatby na první pohled má nová prsa velikosti čtyři. Plastiku podstoupila začátkem února Zajímá vás, jak se v současnosti má Natálka ze Svatby na první pohled? Ukrajinská kráska Natália Mykytenko si aktuálně nechala udělat silikonová prsa. Novými ňadry ve vysněné velikosti čtyři se nyní pochlubila na svém Instagramu. Co říkáte, sluší jí to?
Článek
Novozélanďanka Simone Anderson zhubla více než 92 kilogramů. Za svou proměnu vděčí fitness
Novozélanďanka Simone Anderson zhubla více než 92 kilogramů. Za svou proměnu vděčí fitness Abychom byli ve svém životě spokojení a sršeli optimismem, měli bychom začít v prvé řadě sami u sebe. Právě i malá změna sebe sama k lepšímu promění také náš pohled na svět. Tuto skutečnost vám dosvědčí i Novozélanďanka Simone Anderson, která v průběhu šesti let zhubla 92 kilogramů. Jak to dokázala?