Z šedé myšky sexbombou: Influencerka Jazmyne Dayová prošla obrovskou proměnou

Z šedé myšky sexbombou: Influencerka Jazmyne Dayová prošla obrovskou proměnou Zdroj: Profimedia

Jazmyne Dayová z Jižního Walesu si kvůli svému vzhledu a nadváze vyslechla během dospívání spoustu posměšků. Za svůj vzhled se styděla a trpěla kvůli němu depresemi. V dospělosti se rozhodla radikálně změnit svou vizáž. Kromě toho, že se pustila do hubnutí, za úpravu svého vzhledu utratila 30 tisíc liber. Dnes je z ní úplně někdo jiný.

28letá Jazmyne Dayová byla ještě před pár lety šedou myškou, která pracovala jako účetní, měla nadváhu a trpěla depresivními stavy. Když ji v roce 2017 její kamarádka řekla, že je tlustá mrcha, řekla si dost. Rozhodla se, že zcela změní svůj život a postupně také svůj vzhled.

Svůj životní přerod odstartovala tak, že si naordinovala lehký a zdravý jídelníček plný bílého masa, ovoce, zeleniny, ořechů a celozrnných výrobků. Ze svého jídelníčku navíc zcela vyřadila sladkosti a smažená a tučná jídla.

Také začala pravidelně cvičit ve fitness centru a rovněž se zamilovala do vzpírání. V průběhu tří let tato mladá Britka zhubla více než 27 kilogramů tuku a nabrala 9 kilogramů svalů.

Díky zdravému životnímu stylu a pravidelnému pohybu získala Jazmyne perfektní postavu. To jí ovšem nestačilo a vrhla se  za pomocí šikovných rukou plastických chirurgů do další proměny. 

Aby se Jazmyne Dayová stala úplně jinou ženou, investovala do sebe přes 30 tisíc liber. Tuto částku utratila za plastickou operaci prsou, za plastickou úpravu zadečku a za narovnání zubů.

“V současné době jsem se svým vzhledem naprosto spokojená. Konečně miluji své tělo,” citoval tuto krásku britský list The Sun.

Jazmyne Dayová, která byla dříve šedou myškou s nadváhou, se v současnosti díky svému vzhledu živí jako influencerka. Její dva instagramové profily mají dohromady takřka 300 tisíc sledujících.

Líbí se vám radikální proměna, kterou tato mladá žena prošla? Anebo byla podle vás mnohem krásnější ještě před plastickými úpravami? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Thesun.co.uk, @jazdaymedia | Instagram.com, @jazmynedayfitness | Instagram.cz

Autor:
Publikováno: 19. 11. 2021 11:37 Nahlásit obsah