Kategorie Plastické operace

Článek
Lela Vémola si zvětšila rty na dubajský styl. “Moje rty jsou šťavnaté, plné a hodí se k mému obličeji,” pochlubila se na Instagramu
Lela Vémola si zvětšila rty na dubajský styl. “Moje rty jsou šťavnaté, plné a hodí se k mému obličeji,” pochlubila se na Instagramu Manželka Karlose Vémoly má za sebou další zákrok. 34letá Lela se na Instagramu pochlubila, že si nechala zvětšit rty v dubajském stylu. Podle svých slov je se svými ústy konečně spokojená. Chválí si, že jsou její rty šťavnaté a plné, a tvrdí, že se hodí k jejímu obličeji.
Článek
Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání
Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání Americká herečka Jennifer Love Hewitt bodovala zvláště v devadesátkách a na přelomu druhého tisíciletí. Jak vypadá dnes? Některé nepřejícné jazyky tvrdí, že se změnila v důsledku plastických operací k nepoznání. 45letá herečka však vyvrací, že by podstoupila jakékoliv ráznější úpravy svého zevnějšku.
Článek
Lela Ceterová se drsně vyjádřila o přirozených ženách, které kritizují její vzhled: Co jim vzkázala?
Lela Ceterová se drsně vyjádřila o přirozených ženách, které kritizují její vzhled: Co jim vzkázala? Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, Lela Ceterová, je každý den na sociálních sítích vystavena nepřejícím, negativním až nenávistným komentářům ohledně svého vzhledu. Lela se dlouhodobě netají tím, že podstoupila řadu plastických a estetických úprav. Nejvíce její vzhled hatují přirozené ženy. Co jim konkrétně vzkázala?
Článek
Lela Vémola to schytala za svůj zvětšený zadek. Lidé jsou z jejího umělého pozadí v rozpacích
Lela Vémola to schytala za svůj zvětšený zadek. Lidé jsou z jejího umělého pozadí v rozpacích Před necelými třemi měsíci se Lela Vémola podrobila náročné plastické operaci hýždí, kterou podstoupila v Turecku. Své pozadí si nechala operovat již po druhé. S výsledkem se několikrát pochlubila i na sociálních sítích, kde za svůj zvětšený zadek schytala na místo chvály spíše velkou kritiku.
Článek
Lela Ceterová odhalila, kolik má let: Jsem ve věku ženy, která se stále cítí jako děvče
Lela Ceterová odhalila, kolik má let: Jsem ve věku ženy, která se stále cítí jako děvče Manželka Karlose Vémoly Lela se nikdy netajila tím, že si svůj vzhled vylepšuje plastickými operacemi. První zákrok podstoupila ihned po dovršení dospělosti, kdy si nechala udělat nová prsa. Kromě ňader následně Lela Ceterová podstoupila úpravu rtů, nosu nebo zubů. Na Instagramu se nyní rozepsala o tom, na kolik let si po svých proměnách připadá.
Článek
Chtěla vypadat jako Barbie, je z ní zombie. Fotky irácké influencerky jsou jenom pro otrlé
Chtěla vypadat jako Barbie, je z ní zombie. Fotky irácké influencerky jsou jenom pro otrlé Influencerka Dalia Naeem se chtěla co nejvíce podobat ikonické panence Barbie. Podstoupila proto 43 plastických operací, které se podle mnohých názorů tak úplně nepovedly. Své sledující na sociálních sítích v současné době děsí vzhledem. Někteří lidé tvrdí, že spíš než Barbie, jim připomíná zombie z hororu.
Článek
Londýnská kráska Danielle Gratton prošla obrovskou proměnou. Neuvěříte, že byla chlapcem
Londýnská kráska Danielle Gratton prošla obrovskou proměnou. Neuvěříte, že byla chlapcem Když si prohlédnete Instagram britské influencerky Danielle Gratton, řeknete si, že jde o nádhernou ženu. Na fotkách z dětství byste ji ale rozhodně nepoznali. Tato 21letá sexy žena, která poutá pozornost, kdekoliv se objeví, totiž byla kdysi chlapcem. Že je jiná, si uvědomila ve svých 10 letech, odkdy začala procházet postupnou změnou pohlaví.
Článek
Z šedé myšky sexbombou: Influencerka Jazmyne Dayová prošla obrovskou proměnou
Z šedé myšky sexbombou: Influencerka Jazmyne Dayová prošla obrovskou proměnou Jazmyne Dayová z Jižního Walesu si kvůli svému vzhledu a nadváze vyslechla během dospívání spoustu posměšků. Za svůj vzhled se styděla a trpěla kvůli němu depresemi. V dospělosti se rozhodla radikálně změnit svou vizáž. Kromě toho, že se pustila do hubnutí, za úpravu svého vzhledu utratila 30 tisíc liber. Dnes je z ní úplně někdo jiný.
Článek
Žena přežila opravdu brutální útok svého manžela. Ten ji v garáži udeřil do hlavy a pak zapálil...
Žena přežila opravdu brutální útok svého manžela. Ten ji v garáži udeřil do hlavy a pak zapálil... Rádi bychom jen na úvod napsali, že následující článek obsahuje fotografie, kterou nejsou vhodné pro slabší povahy. Máme pro vás totiž příběh týrané ženy, která jen o vlásek unikla smrti.
(1) Načíst více