Kategorie Plastické operace

Článek
Žena se díky tetování a plastickým operacím mění v draka. Co na její proměnu říkáte?
Žena se díky tetování a plastickým operacím mění v draka. Co na její proměnu říkáte? Díky plastickým operacím, tetování, piercingům a silikonovým implantátům, které se vkládají pod kůži, se žena z našeho příběhu začíná pomalu ale jistě, alespoň svým vzhledem, měnit ve skutečného draka.
Článek
Kvůli rozchodu jí nechal její bývalý přítel polít obličej kyselinou. Po několika operacích je znovu krásnou ženou
Kvůli rozchodu jí nechal její bývalý přítel polít obličej kyselinou. Po několika operacích je znovu krásnou ženou Potkat v dnešní době spřízněnou duši jen tak na ulici je bohužel spíše sen nežli realita, a tak se mnoho z nás uchyluje k tomu začít ji hledat na internetu. Ačkoliv je to lehký způsob seznámení, i tady se skrývají různá rizika a nebezpečí, která je nutná brát v potaz.
Článek
Extrémní plastické operace. Jak to dopadá, když se to s nimi přežene?
Extrémní plastické operace. Jak to dopadá, když se to s nimi přežene? Plastické operace jsou ve většině případů pro daného člověka spásou z nebes. Většinou totiž lidé podstupují plastické operaci kvůli tomu, že nejsou sami se sebou spokojeni a jedna taková operace dokáže se sebevědomím daného člověka udělat doslova divy.
Článek
Opalování se zvrhlo v posedlost, která jí málem stála vše. Musela podstoupit už 86 operací
Opalování se zvrhlo v posedlost, která jí málem stála vše. Musela podstoupit už 86 operací Lidé v mládí chtějí vypadat co nejlépe a jsou pro to tudíž schopni udělat hodně. To je samozřejmě v pořádku, jenže nic se nemá přehánět. O tom může směle vyprávět Lisa Pace, která kvůli honbě za krásou málem přišla o všechno.
Článek
Žena přežila opravdu brutální útok svého manžela. Ten ji v garáži udeřil do hlavy a pak zapálil...
Žena přežila opravdu brutální útok svého manžela. Ten ji v garáži udeřil do hlavy a pak zapálil... Rádi bychom jen na úvod napsali, že následující článek obsahuje fotografie, kterou nejsou vhodné pro slabší povahy. Máme pro vás totiž příběh týrané ženy, která jen o vlásek unikla smrti.
Článek
Důkaz, že Tom Cruise posledních 35 let nestárne!
Důkaz, že Tom Cruise posledních 35 let nestárne! Tom Cruise prostě nestárne, a pokud ano, tak pouze do krásy! Sex symbol, po kterém ženy tajně touží, se ve svých 53 letech může i nadále pyšnit výstavní tvářičkou! Je to díky fíglům plastických operací nebo se tento chlapík uměl prostě jen dobře narodit?
Článek
Zpěvačka Lana Del Rey před plastikami: Poznali byste ji?
Zpěvačka Lana Del Rey před plastikami: Poznali byste ji? Zpěvačka Lana Del Rey působí – alespoň na fotkách – jako éterická kráska. Věděli jste ale o tom, že tato slavná 27letá Američanka má za sebou nespočet plastických operací? Jak vůbec Lana vypadala před zásahem plastických chirurgů? Poznali byste ji?
Článek
13 nejotřesnějších plastik všech dob
13 nejotřesnějších plastik všech dob Kvalitně provedená plastická operace dokáže pomoct s fyzickými útrapami i nízkým sebevědomím. Někteří však kouzlu plastické chirurgie doslova propadli a neví, kdy skončit! Podívejte se, jak to dopadne, když to lidé s honbou po kráse přeženou.
(1) Načíst více