Londýnská kráska Danielle Gratton prošla obrovskou proměnou. Neuvěříte, že byla chlapcem

Londýnská kráska Danielle Gratton prošla obrovskou proměnou. Neuvěříte, že byla chlapcem Zdroj: Shutterstock

Když si prohlédnete Instagram britské influencerky Danielle Gratton, řeknete si, že jde o nádhernou ženu. Na fotkách z dětství byste ji ale rozhodně nepoznali. Tato 21letá sexy žena, která poutá pozornost, kdekoliv se objeví, totiž byla kdysi chlapcem. Že je jiná, si uvědomila ve svých 10 letech, odkdy začala procházet postupnou změnou pohlaví.

21letá londýnská kráska Daniela Gratton dlouhou dobu skrývala velké tajemství. Její sledující ze sociálních sítí o ní donedávna netušili, že se narodila jako chlapec a že je transgender. S pravdou ven se rozhodla vyjít v roce 2021 prostřednictvím své osobní zpovědi na Instagramu a následně v dokumentu Truly.

Daniella Gratton, která přišla na svět jako chlapec Laine, si uvědomila, že je jiná, už v 10 letech, kdy chodila na základní školu. Pravdu o tom, jak se cítí, přiznala svým rodičům až ve svých 13 letech. Rodiče však nebyli přiznáním svého tehdejšího syna vůbec překvapení, čekali totiž pouze na to, až si svou “jinakost” uvědomí on sám.

“Tolik jsem se jim to bála říct. Ale vědomí, že jsou spokojeni s tím, kdo opravdu jsem, mi usnadnilo přechod z chlapce na dívku. Jednoho dne jsem řekla rodičům, že se ve svém těle necítím dobře. “Protože chceš být holka?” odpověděla máma. Řekla mi, že to vždycky věděla, ale čekala, až na to přijdu sama,” vyznala se Danielle Gratton britskému listu Daily Mail

Danielle se jako chlapec cítila vězněm ve svém vlastním těle. Jelikož ovšem měla obrovskou podporu v rodině, rozhodla se zahájit svou proměnu z muže na ženu. Nastoupila na hormonální léčbu a od 17 let podstoupila hned několik plastických úprav svého zevnějšku. Nechala si například zvětšit prsa a zadeček, proměnou prošel také její nos a ústa. 

Na svém instagramovém účtu, kde má kolem 8 tisíc sledujících, se však Danielle Gratton prezentovala pouze jako sexy žena. Její sledující neměli tušení o tom, kdo ve skutečnosti je. V roce 2021 však sebrala odvahu a veřejně se na Instagramu přiznala, že je transsexuálka.

“Ne každý mě podpoří, a to je v pořádku, nejsem tu proto, abych se líbila, jsem tu proto, abych žila život podle svých vlastních pravidel, autenticky a neomluvitelně. Pokud mě neznáte v mém osobním životě, neřekla jsem vám o té největší tíze, kterou nosím na svých bedrech. Mám skvělou rodinu a přátele, a tak s jejich podporou cítím, že nastal ten správný čas, abych vám řekla pravdu, že jsem transgender. Neuvěřitelně jsem s tím zápasila, proplakala jsem potají tolik slz a tolik si toho prožila, abych byla ženou, kterou jsem dnes. I když mě to nedefinuje, je to součást toho, kdo jsem, a odmítám nadále potlačovat, kdo jsem s obavou, aby mě lidé přijali,” napsala britská influencerka své otevřené přiznání na Instagramu.

droj: Instagram.com, Truly | Youtube.com, Dailymail.co.uk
Autor:
Publikováno: 8. 12. 2021 08:34 Nahlásit obsah