Lela Vémola si zvětšila rty na dubajský styl. “Moje rty jsou šťavnaté, plné a hodí se k mému obličeji,” pochlubila se na Instagramu

Lela Vémola si zvětšila rty na dubajský styl. “Moje rty jsou šťavnaté, plné a hodí se k mému obličeji,” pochlubila se na Instagramu Zdroj: Profimedia

Manželka Karlose Vémoly má za sebou další zákrok. 34letá Lela se na Instagramu pochlubila, že si nechala zvětšit rty v dubajském stylu. Podle svých slov je se svými ústy konečně spokojená. Chválí si, že jsou její rty šťavnaté a plné, a tvrdí, že se hodí k jejímu obličeji.

Není to tak dávno, co si nechala Lela Vémola zmenšit své výrazné rty. Ovšem po pár měsících nastal obrat a Lela si nechala svá ústa opět “dofouknout”. Z jakého důvodu?

Lela na Instagramu uvedla, že užší rty jí údajně přidávaly na věku a necítila se v nich dobře. Proto se tato 34letá kráska rozhodla, že si je nechá znovu zvětšit.

Manželka Karlose Vémoly se pro tentokrát odhodlala k tomu, že si své rty upraví v dubajském stylu. Znamená to tedy, je její nově přetvořená ústa jsou nejen plnější, ale také vykrojenější. Jak dále přiznala, přesně po takových rtech vždy toužila.

“Chtěla jsem mít krásné plné rty (dubajský styl) a jsem nadmíru spokojená, protože výsledek opravdu stojí za to. Moje rty jsou šťavnaté, plné a hodí se k mému obličeji. Lidé, kteří mě v poslední době viděli včetně nejbližších, si všimli výrazné změny, a že mě to i zjemnilo… protože důležité je, jaký máte tvar rtů,“ okomentovala Lela Vémola své nové rty na Instagramu.

Ne všichni lidé na sociálních sítích s ní však souhlasí. “Každá žena by měla být přirozeně krásná. Tohle už nemá s krásou nic společného,” napsala svůj názor Katka. “To je fakt šílený. Naprosto bez tvaru a ještě člověk nedokáže zavřít přirozeně rty a musí mít pootevřenou pusu. A za tohle se platí tisíce,” uvedla Veronika.

Zdroj: Instagram.com/lela_ceterova_official
Autor:
Publikováno: 13. 5. 2024 10:04 Nahlásit obsah