Kategorie Lela Vémola

Článek
Lela Vémola to schytala za svůj zvětšený zadek. Lidé jsou z jejího umělého pozadí v rozpacích
Lela Vémola to schytala za svůj zvětšený zadek. Lidé jsou z jejího umělého pozadí v rozpacích Před necelými třemi měsíci se Lela Vémola podrobila náročné plastické operaci hýždí, kterou podstoupila v Turecku. Své pozadí si nechala operovat již po druhé. S výsledkem se několikrát pochlubila i na sociálních sítích, kde za svůj zvětšený zadek schytala na místo chvály spíše velkou kritiku.
Článek
Lela Vémola se vyfotila se lvem. Milovník zvířat by tohle nepodporoval, vzkázali jí lidé
Lela Vémola se vyfotila se lvem. Milovník zvířat by tohle nepodporoval, vzkázali jí lidé Lela Vémola a její manžel Karlos Vémola vyvolali na Instagramu velké pozdvižení, a to v negativním slova smyslu. Sdíleli totiž snímek z líbánek na ostrově Mauricius, kde se vyfotili společně se lvem. Fotku s králem zvířat však lidé označili za “pěkný humus”. Co veřejnost tak nadzvedlo ze židle?
Článek
Halloween 2022 českých celebrit: Kdo měl nejkrásnější kostým?
Halloween 2022 českých celebrit: Kdo měl nejkrásnější kostým? Halloween, který připadá na 31. října, se těší velké oblibě také v Česku. Ani letos jej nevynechaly některé tuzemské celebrity, které si nechaly na svém halloweenském převleku opravdu záležet. Zajímá vás, které české známé tváře, si oblékly na halloweenskou party opravdu stylový kostým? Některé proměny jsou skutečně dechberoucí!
Článek
Lela Vémola se pochlubila novým nosem. Co na něj říkáte?
Lela Vémola se pochlubila novým nosem. Co na něj říkáte? Manželka bijce Karlose Vémoly odcestovala začátkem letošního října do Íránu, kde kromě úpravy očních víček podstoupila plastickou operaci nosu. Nyní se s výsledkem pochlubila na svém oficiálním instagramovém účtu. Co na nový nos Lely Vémoly říkáte? Povedl se?
Článek
Lela Vémola odletěla do Íránu. Nechala si udělat nový nos a spravit víčka
Lela Vémola odletěla do Íránu. Nechala si udělat nový nos a spravit víčka Manželka bijce Karlose Vémoly se úpravami svého zevnějšku nikdy netajila. Lela Vémola tentokrát otevřeně informovala o tom, že odcestovala do Íránu, kde podstoupila plastickou operaci nosu a víček. Proč se obrátila zrovna na specialisty v této blízkovýchodní zemi? V případě svého nosu chtěla napravit to, co podle ní lékaři v Evropě zanedbali.