Život s vývodem: "Můžete žít plnohodnotný život a mít děti," vzkazuje všem nemocná žena

Život s vývodem: "Můžete žít plnohodnotný život a mít děti," vzkazuje všem nemocná žena Zdroj: dailymail.co.uk

Když se podíváme na profil 33leté Australanky a matky dvou dětí Krystal Miller, která na sociální síti vystupuje pod jménem Bag Lady Mama, jen těžko bychom hádali, co vše už za svůj život prožila.

Když bylo Krystal pouhých 15 let, lékaři jí diagnostikovali Crohnovu chorobu. Následně ve svých 22 letech musela podstoupit operaci, při které jí bylo odstraněno tlusté střevo, část tenkého střeva a konečník. Zároveň jí při této operaci lékaři zavedli ileostomický pytlík neboli vývod.  Zdroj: dailymail.co.uk Zdroj: dailymail.co.uk Pro někoho je to moment, kdy všechno končí, avšak pro Krystal to bylo vysvobození. Do té doby totiž trpěla nevolností, průjmy a neustálou únavou, kvůli které dokázala spát i 22 hodin denně.

Zdroj: dailymail.co.uk I navzdory svému hendikepu našla muže svého života, se kterým dokonce založila i rodinu. Bohužel, i když si to Krystal tolik přála, ani těhotenství se kvůli jejímu zdravotnímu stavu neobešlo bez komplikací – při prvním očekávání jí prasklo střevo a jen jako zázrakem nedostala otravu krve, a ani to druhé neprobíhalo dle představ.

Avšak i přes veškeré nástrahy a nepříjemnosti dokázala obě dvě své děti porodit zdravé a především šťastné.

Zdroj: dailymail.co.uk A proč vlastně Krystal zveřejnila svůj příběh na sociální síti? Aby ukázala ostatním lidem, že i s touto nemocí se dá žít plnohodnotný život a nic nekončí, ba právě naopak.

Autor:
Publikováno: 7. 2. 2019 10:00 Nahlásit obsah