Sestra v akci: Jak se změnili a co dnes dělají hlavní představitelé?

Sestra v akci: Jak se změnili a co dnes dělají hlavní představitelé? Zdroj: http://www.indieware.com

Film sestra v akci vznikl v roce 1992 a slavil úspěch po celém světě. Od natáčení tak uběhlo už více než 27 let a některé tváře bychom dnes skoro nepoznali. Podívejte se s námi, jak se za ta léta změnila představitelka Deloris, matka představená, sympatický policista a další.

Když se v kinech poprvé objevil příběh barové zpěvačky Deloris, která se před svým milencem mafiánem ukryje v klášteře, diváci byli nadšení. V hlavní roli excelovala Whoopi Goldbergová, která jen potvrdila svůj status hvězdy potom, co si převzala Oscara za roli ve filmu Duch. V tom si mimo jiné zahrála po boku Patricka Swayzeho a Demi Moore.

Co ale ostatní herci? V dnešním videu, které najdete níže, se podíváme na to, jak dnes vypadá nejen Whoopi, ale i ostatní herci, kteří si zde zahráli. 

Komedie o jeptiškách měla fenomenální úspěch. Zdroj: abcnews.go.com

Roli matky představené ztvárnila Maggie Smith. Že je vám tato dáma povědomá? To se nemýlíte – tuto uznávanou britskou herečku jsme mohli pravidelně vídat jako profesorku McGonagallovou ve filmech o Harry Potterovi.

Určitě ale stojí za zmínku i příběhy dalších herců. Zajímá vás, co se stalo s plachou sestrou Marií Robertou nebo trhlou jeptiškou Marií Patrick? Pak pozorně sledujte naše video.

Autor:
Publikováno: 25. 1. 2019 13:00 Nahlásit obsah