LP

Administrátorka

Autorovy příspěvky (388)

Článek
Její dítě se mělo narodit s orgány mimo tělo. Co matka udělala?
Její dítě se mělo narodit s orgány mimo tělo. Co matka udělala? Clare a Dane se snažili o miminko už více než rok, když přišla skvělá zpráva a Clare zjistila, že je těhotná. Obrat však přišel ve chvíli, kdy jí lékaři ve 12. týdnu řekli, že miminko má vážné komplikace a je pravděpodobné, že nepřežije porod.
Článek
Stále se vám nedaří dosáhnout plochého bříška? Stačí 2 minuty dvakrát denně a máte vyhráno.
Stále se vám nedaří dosáhnout plochého bříška? Stačí 2 minuty dvakrát denně a máte vyhráno. Zbavit se tuku v oblasti bříška může být někdy to nejtěžší z celého procesu hubnutí. Pokud už nevíte co s tím, mohla by vám pomoci tato speciální čínská masážní technika, které se stačí věnovat pouze 2 minuty denně.
Článek
Jaká jsou tajemství šťastného vztahu? Možná budete překvapeni
Jaká jsou tajemství šťastného vztahu? Možná budete překvapeni Když vidíte na ulici dva staré manžele držící se za ruku, možná přemýšlíte o tom, v čem vlastně spočívá tajemství těchto šťastných manželství. Populárnímu bloggerovi Marku Mansonovi to vrtalo tak dlouho hlavou, až se rozhodl provést experiment, kterého se zúčastnilo 1500 lidí. Jaká jsou podle nich tajemství šťastného vztahu?
Článek
Udělejte si doma pořádek. Tyhle věci vám jen zabírají místo
Udělejte si doma pořádek. Tyhle věci vám jen zabírají místo I přesto, že se snažíme v domácnosti udržovat pořádek, neubráníme se tomu, aby se nám postupem času nehromadily věci, které „zkrátka jen tak nemůžeme vyhodit do popelnice“. Faktem ovšem zůstává, že nám doma zabírají místo a akorát lapají prach.
Článek
Techniky sebeobrany, které vám mohou zachránit život
Techniky sebeobrany, které vám mohou zachránit život Protože svět kolem nás nebývá vždy jen hezkým a bezpečným místem, je určitě dobré vědět, jak reagovat v nebezpečných situacích. Proto pro vás máme několik technik sebeobrany, které vám mohou třeba i zachránit život.
Článek
Chcete být lepším člověkem? Jednoduché rady jak na to.
Chcete být lepším člověkem? Jednoduché rady jak na to. Život není vždy procházka růžovou zahradou a je jen na nás, jak se s nástrahami osudu popereme. Jak je možné, že někteří lidé se se situacemi kolem sebe vypořádávají mnohem lépe než ostatní? Tato jednoduchá pravidla vám poradí, jak změnit vaše vnímání světa kolem vás.
(382) Načíst více