LP

Administrátorka

Autorovy příspěvky (328)

Článek
Jak dnes vypadá dívka, která byla označována jako nejkrásnější na světě?
Jak dnes vypadá dívka, která byla označována jako nejkrásnější na světě? Modelingový svět není výsadou pouze mladých žen. Mnohdy se hvězdami obálek předních módních časopisů stávají i malé holčičky. Jednou z nich byla i tehdy desetiletá Thylane Blondeau, která zazářila v prestižním časopisu Vogue. Jak vypadá dívenka dnes?
Článek
Když se na sebe koukla do zrcadla, nemohla se poznat. Začala na sobě makat a takhle vypadá teď.
Když se na sebe koukla do zrcadla, nemohla se poznat. Začala na sobě makat a takhle vypadá teď. Justine, matka dvou dětí, nikdy nebyla příliš spokojená se svou postavou. Tragické okamžiky v jejím životě však prohloubily její problémy s jídlem a váhou natolik, že se rozhodla začít bojovat. A jak vypadá teď?
Článek
Jednoduché zvyky, díky kterým bude vaše pokožka krásnější
Jednoduché zvyky, díky kterým bude vaše pokožka krásnější V reklamách i časopisech narážíme na stovky přípravků a procedur, které nám slibují, že naše pokožka bude jemná a dokonalá. Klíčová by však pro nás měla být péče, skrytá v každodenních zvycích. Naučte se je dělat správně a můžete si být jistí, že vaše pleť bude o poznání krásnější.
Článek
Potraviny, po kterých se budete cítit ospalí
Potraviny, po kterých se budete cítit ospalí Určitě jste to už sami zažili – dali jste si nějaké jídlo a najednou na vás padl neuvěřitelný pocit únavy. Svůj podíl na tom může mít nejen těžký den v práci či víkendové hýření, ale i konkrétní potraviny. Které to jsou?
(322) Načíst více