Trendy nehty podzimu 2023: Jedinečný šmrnc přináší čokoládové odstíny, kovově šedá i smaragdově zelená

Trendy nehty podzimu 2023: Jedinečný šmrnc přináší čokoládové odstíny, kovově šedá i smaragdově zelená Zdroj: Shutterstock

Jaké nehty ovládnou letošní podzim? Inspirujte se aktuálními trendy v podzimní manikúře 2023, které jsou k vidění nejen na přehlídkových molech, ale které zároveň s oblibou nosí celebrity i běžné ženy. Máme pro vás jejich jedinečnou ochutnávku.

Čokoládové nehty v matném a lesklém provedení

Zdroj: Shutterstock Mezi trendy barvy na nehty 2023 letošního podzimu patří zejména čokoládové odstíny. Čokoládové nehty představují typickou barvu podzimu, která již na první pohled působí hřejivým a velmi příjemným dojmem.

Čokoládově hnědá v matném i lesklém provedení je univerzální barvou, která bude vévodit následujícím chladným měsícům. Podzimní manikúru v této zemité barvě navíc zvládnete udělat i svépomocí.

Šedá manikúra s metalický povrchem

Zdroj: Shutterstock Mezi trendy podzimní manikúry 2023 rozhodně nehledejte typické dívčí barvy jako růžovou, fialkovou nebo červenou. Letošní podzim přeje tzv. náladovým lakům na nehty. Jedinečný šmrnc bez jakéhokoliv zdobení má také šedá manikúra, která má třpytivý nebo kovový vzhled. Kovově šedá tedy patří k dalším trendy barvám na nehty 2023, kterým stojí za to dát šanci.

Smaragdově zelená jako náladový odstín podzimu

Zdroj: Shutterstock K trendy nehtům podzimu 2023 se řadí také smaragdově zelená manikúra, která představuje náladový odstín letošní podzimní sezony. Smaragdově zelený lak na nehty působí sofistikovaně, na druhou stranu je odvážný, a proto si jej zamilují zvláště sebevědomé ženy. Smaragdově zelené nehty noste bez jakýchkoliv ozdob. Letošnímu podzimu totiž v oblasti manikúry kraluje také minimalimus.

Gotické laky na nehty jako inspirace Wednesday Addamsovou

Zdroj: Shutterstock Wednesday Addams je fenoménem dnešní doby, který ve spoustě žen a dívek probudil vnitřní gotiku. Trendem podzimní manikúry 2023 jsou proto i gotické laky na nehty. Rozhodnout se můžete rovnou pro několik odstínů. Co říkáte třeba na černomodrou, tmavě vínovou, temně krvavou nebo fialovočernou?

Zdroj: Glamourmagazine.co.uk, Cosmopolitan.com, Byrdie.com, Whowhatwear.co.uk
Autor:
Publikováno: 7. 9. 2023 09:26 Nahlásit obsah