Horor pro každou mámu: Děti si nepozorovaně oholily vlasy elektrickým strojkem

Horor pro každou mámu: Děti si nepozorovaně oholily vlasy elektrickým strojkem Zdroj: Instragram.com @stephie_leigh_

Nůžky v rukou dětí nejsou rozhodně tím nejlepším předmětem. Možná, že i vy jste si jako malí rádi hráli na kadeřníky a zastřihli si přinejmenším ofinu. Co když se ale do rukou dětí dostane holicí elektrický strojek? Následky jsou ještě horší! Své o tom ví americká maminka Stephanie Plucknette, které její děti připravily pořádný šok.

Říká se, že když jsou malé děti nezvykle tiché a klidné, skrývá se za tím nějaká čertovina. Následující případ to jenom potvrzuje. Trojnásobná americká maminka Stephanie Plucknette, která je profesí zdravotní sestřička, se zrovna chystala do práce. V jejím domě ale panovalo neobvyklé ticho.

Zdroj: Instragram.com @stephie_leigh_ Když se Stephanie rozhodla, že své děti zkontroluje, nevěděla, jestli se má dřív smát, nebo plakat. Její nejstarší syn Teddy totiž objevil holicí elektrický strojek jejich tatínka a rozhodl se, že si zahraje na holiče. Bohužel částečně neoholil pouze svou hlavu, holicím strojkem projel po hlavičce také svým dvěma mladším sourozencům.

Zdroj: Instragram.com @stephie_leigh_ Co jej k tomu vedlo? Pravděpodobně už několikrát svého tatínka viděl, jak si tímto elektrickým strojkem holí pleš. Když Teddy tento strojek našel, bylo jasné, že jej musí také otestovat. Jeho zvědavost a nutkání zkoušet nové věci ale odnesli i jeho mladší brácha se sestřičkou, kterým jejich starší bratr vytvořil na hlavě velmi nelichotivý sestřih.

Maminka Stephanie byla z toho, co vidí na hlavách svých dětí, v naprostém šoku. Zatímco si myslela, že si její tři potomci jenom pěkně hrají, v koupelně jejího domu se odehrávala takřka katastrofa.

Zdroj: Instragram.com @stephie_leigh_ Jelikož všechny její děti měly vyholené vlásky vskutku extrémně, musela jim Stephanie se slzami v očích vyholit hlavičky úplně do hola. Této mamince tak nezbývá nic jiného než čekat, až jejím dětem vlásky znovu narostou.

Na svůj instagramový profil Stephanie následně záměrně zveřejnila video se svými malými výtečníky. A to hlavně jako varování ostatním rodičům, aby byli na pozoru po každé, když jsou jejich děti obzvlášť hodné a zticha.

Hráli jste si jako malí na holiče? Anebo podobnou lotrovinu provedly vaše děti? Pochlubte se nám do komentářů.

Autor:
Publikováno: 18. 4. 2019 12:00 Nahlásit obsah