Zuzana Plačková se potřetí vdala. Tentokrát měla svatbu v kostele, kterou spojila se křtem syna Diona

Zuzana Plačková se potřetí vdala. Tentokrát měla svatbu v kostele, kterou spojila se křtem syna Diona Zdroj: Profimedia

Slovenská královna Instagramu Zuzana Strausz Plačková vždy toužila po svatbě v kostele. Tento sen se jí konečně splnil a Renému Strauszovi řekla ano před bohem v pondělí 3. října 2022. Svatební obřad v kostele spojila se křtem svého syna Diona, kterého přivedla na svět před několika týdny.

Influencerka Zuzana Strausz Plačková se v pondělí 3. října 2022 potřetí vdala. Pokaždé přitom řekla ano stejnému muži, Renému Strauszovi. Tento pár absolvoval svou první civilní svatbu 3. října 2015. Zuzana Plačková se tehdy vdávala ještě coby blondýnka v extravagantních růžových svatebních šatech, které byly poseté Swarovského kamínky.

Zdroj: Shutterstock Druhá svatba Zuzany Strausz Plačkové a Reného Strausze se uskutečnila v roce 2019 v Las Vegas. Snem slovenské influencerky totiž bylo vdát se v americkém městě hazardu. Manželé Strauszovi se rozhodli přímo pro pohádkovou svatbu, na které nesměli chybět všichni jejich blízcí.

V pondělí 3. října 2022 do toho Zuzana Plačková a René Strausz praštili po třetí. Tentokrát si ano řekli v kostele. Zuzana Strausz Plačková si na svou třetí svatbu oblékla bílý kalhotový komplet, který zkombinovala se závojem a bílými teniskami.

Zdroj: Shutterstock Zuzana a René Strauszovi navíc svou třetí svatbu propojili se křtinami svého několikatýdenního syna Diona. Pondělí 3. října 2022 se tak pro celou rodinu Strauszových stalo opravdu výjimečným dnem v jejich životech.

“3. 10. je už navždy naše datum, odkdy jsem si před 7 lety řekli naše první ANO. A dnes jsme si to mohli znovu zopakovat před Bohem a hlavně jsme mohli pokřtít našeho syna Diona. Miluji vás nade vše @rene.rendy @dion.baby,” napsala Zuzana Strausz Plačková své vyznání na sociální sítě. Následně se také pečlivou fotodokumentací pochlubila, jak křtiny jejího syna Diona konkrétně probíhaly.

Zdroj: Instagram.com/queen.plackovaZuzana Plačková | Facebook.com
Autor:
Publikováno: 6. 10. 2022 10:15 Nahlásit obsah