Kategorie Manžel

Článek
Koronavirus zabil zdravotní sestru. Manžel přes zákaz lékařů u ní byl až do poslední chvíle
Koronavirus zabil zdravotní sestru. Manžel přes zákaz lékařů u ní byl až do poslední chvíle 36letá zdravotní sestra Areema Nasreen svou práci milovala. Ani na chvíli nezaváhala a oddaně pomáhala zachraňovat pacienty nakažené koronavirem. To se jí však stalo osudným.
Článek
Dostal od své ženy erotickou fotografii, kvůli které zažádal o rozvod. Jen malý detail rozbil celé manželství
Dostal od své ženy erotickou fotografii, kvůli které zažádal o rozvod. Jen malý detail rozbil celé manželství Není nic neobvyklého, když si partneři mezi sebou posílají erotické fotografie, které mají dokázat, jak moc na sebe navzájem myslí a možná i trochu poškádlit fantazii.
Článek
Máte starou kuchyňskou linku? Stačí opravdu málo a všichni vám ji budou závidět
Máte starou kuchyňskou linku? Stačí opravdu málo a všichni vám ji budou závidět Neznám ženu, která by netoužila po krásné kuchyni plné nejmodernějších spotřebičů a dokonalého designu. Ale ne všechny si můžeme dovolit koupit si novou přesně podle našich představ.
Článek
Pacient daroval své orgány a tím zachránil několik životů. Celá nemocnice jej na poslední cestě uctila
Pacient daroval své orgány a tím zachránil několik životů. Celá nemocnice jej na poslední cestě uctila Toto je příběh muže, který si přál, aby jeho orgány byly po smrti dány těm, kteří je budou potřebovat, a jeho přání se splnilo.
Článek
Po smrti milovaného manžela přišla na nečekanou novinu. Byl to ten nejkrásnější dárek od něj
Po smrti milovaného manžela přišla na nečekanou novinu. Byl to ten nejkrásnější dárek od něj Jen málokdo by se mohl pochlubit láskou jako z pravého romantického filmu. To ovšem nebyl případ Courtney a Briana. Tento mladý pár se do sebe na první pohled zamiloval během sněhové bouřky, po nějakém čase se vzali a dokonce měli i miminko.
Článek
Umírající žena našla svému muži náhradní manželku. Po svatbě se ukázalo, že diagnóza lékařů byla chybná
Umírající žena našla svému muži náhradní manželku. Po svatbě se ukázalo, že diagnóza lékařů byla chybná Rakovina je velmi zákeřná nemoc, která se v mnoha případech projevuje jen velmi zanedbatelnými symptomy, proto se často stává, že nemocný člověk na své onemocnění přijde až v pokročilém stádiu, kdy se bohužel toho již příliš dělat nedá.
Článek
Na dveřích od ložnice nechal svému synovi vzkaz. Za nimi se však skrývala obrovská tragédie...
Na dveřích od ložnice nechal svému synovi vzkaz. Za nimi se však skrývala obrovská tragédie... Ačkoliv se nám mohou zdát některé vztahy či dokonce i manželství naprosto dokonalá a bezchybná, ve skutečnosti tomu může být úplně naopak. Dnes vám přinášíme příběh manželského páru, který působil velmi stabilně a pevně, stačila však jedna nevěra a vše se změnilo od základů…
(4) Načíst více