Žena napsala svému muži dopis, který se dotkne i vás. Upřímné vyznání zklamané ženy

Žena napsala svému muži dopis, který se dotkne i vás. Upřímné vyznání zklamané ženy Zdroj: Shutterstock

Upřímnost, se kterou žena napsala dopis svému muži, je obdivuhodná a my vám ho dnes přinášíme. Svůj dopis začíná slovy: “Toto už není tělo, do kterého ses na první pohled zamiloval…“

„Má postava, do které ses zamiloval, byla krásná, vysportovaná, svaly na břiše vypracované, pevná nádherná prsa, boky jemně zaoblené. Velikost oblečení byla XS, někdy S, nikdy jsem nemusela přemýšlet, zda mi budou džíny sedět nebo zda mi tričko zakryje bříško. Dnes vybírám hlavně pohodlné legíny, dlouhé svetry a trika, která zakrývají co nejvíce z mé postavy. Je to nespravedlivé, protože tvé tělo je pořád stejně nádherné a neustále mě udivuje, že i po těch letech mi dokáže pohled na tebe doslova rozpálit krev.

Zdroj: Shutterstock Stojím před zrcadlem, unavená, zlomená, nešťastná a do očí se mi hrnou slzy. Toto už není to tělo, které jsi tolik miloval, podívej se na mě… Slzy mi tečou po tvářích a ty mi říkáš: “Máš pravdu miláčku, to opravdu není to tělo, které jsi měla, když jsem tě poznal. Toto je tělo, které dalo život našim dětem, z tvých prsou sály mléko, když si je kojila, tvé ruce je hladily, tvá ústa je líbala a já jsem nikdy nepoznal krásnější a laskavější ženu, než jsi ty. Miluji tebe i tvé nádherné tělo a každý den děkuji osudu za to, že jsem tě potkal. Nestyď se za to, jak vypadáš, pro mě jsi krásná a pro naše děti také. Netrap se, lásko moje, buď šťastná za to, co máme a co jsme spolu vytvořili. Stojí to za každý tvůj roztomilý faldík a dolíček. Miluji tě! Teprve s tebou a dětmi jsem poznal pravou lásku, štěstí a nádherný domov, kam se rád vracím. K tobě, protože ty jsi mou součástí a smyslem mého života. Neplakej a netrap se, srdce moje!”

Co dodat? Kéž by každý muž svou ženu tolik miloval a uvědomoval si krásu ženského těla. 

Autor:
Publikováno: 11. 3. 2022 12:21 Nahlásit obsah