Kategorie Žena

Článek
Nepodceňujte gynekologickou prevenci!
Nepodceňujte gynekologickou prevenci! Snad žádná žena se netěší, až bude muset zase ke svému gynekologovi na prohlídku. Možná právě proto se skoro 30 % žen pravidelným kontrolám vyhýbá. Máme pro vás pár tipů, jak si každou preventivní prohlídku alespoň trochu zpříjemnit.
Článek
Čtenářka píše: Zajistěte si několikanásobný orgasmus
Čtenářka píše: Zajistěte si několikanásobný orgasmus Vrcholem sexuálních dovedností je u ženy dosažení několikanásobného orgasmu. Není to nic lehkého. Sexperti ale přísahají, že každý má schopnosti k tomu, aby se tomu tak stalo.
Článek
18 šokujících faktů o sexu, které jste rozhodně nevěděli!
18 šokujících faktů o sexu, které jste rozhodně nevěděli! Myslíte si, že jste sexuálním expertem a v téhle oblasti vás nemůže už nic překvapit? Jste možná trochu na omylu. Protože věděli jste třeba, že ponožky mohou být zvláštním klíčem k dosažení orgasmů, nebo že lesbičky mají šanci dosáhnout orgasmu o 13 % větší než heterosexuální ženy?
Článek
Jedno ženské tělo bylo upraveno tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 různých zemích!
Jedno ženské tělo bylo upraveno tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 různých zemích! Jiný kraj, jiný mrav, a také jiný ideál krásy! Podívejte se, jak se liší ideály krásy v různých zemích světa! Pokud tedy zoufáte nad příliš velkým poprsím či pořádnými křivkami, vypravte se na dovolenou do Venezuely, budete středem zájmu!
Článek
Módní oblečení: Jak to vidí ženy a jak muži?
Módní oblečení: Jak to vidí ženy a jak muži? Dnes už každý ví, že mít módní oblečení je pro ženy velice důležité. Jak je to u mužů, to ví málokdo. Některý muž si obleče tričko a šortky a vyrazí do ulic, jiný stráví před zrcadlem někdy i více času než žena.…
Článek
Čtenářka píše: Kolik sexuálních partnerů potřebujeme?
Čtenářka píše: Kolik sexuálních partnerů potřebujeme? Alespoň jednou v životě přijde otázka, ať už z našich úst či z jiných, kolik sexuálních partnerů jsme měli. Pokud tuto otázku položíme muži, rozhodně od něj nemůžeme čekat pravdu. Ale jak je to u žen? Řekne vám kamarádka pravdu o tom, kolik chlapů měla v posteli? Říkáte vy sama pravdu?
Článek
Čtenářka píše: KAŽDÁ Z NÁS CHCE TRVALÝ VZTAH
Čtenářka píše: KAŽDÁ Z NÁS CHCE TRVALÝ VZTAH A ta která tvrdí že ne, lže buďto sama sobě, nebo ještě nenašla někoho, s kým si takový vztah dokáže představit.
Článek
24 vtipných výměn oblečení mezi partnery
24 vtipných výměn oblečení mezi partnery Módní fotografie outfitů jsou dnes populární záležitostí. Kanadská fotografka Hana Pesut přišla s hravým nápadem... a její série fotek sklidila obrovský úspěch. Nejedná se však o klasické fotografie outfitů, jak je známe z módních blogů. Pobavte se a nechejte se inspirovat!
(65) Načíst více