7 věcí, které od vztahu očekává každý muž

7 věcí, které od vztahu očekává každý muž Zdroj: Shutterstock

Jistě jste si také všimly, že muži mají problém mluvit o svých vztazích a o tom, co od nich očekávají. Možná jen nedokážou správně pojmenovat své pocity anebo jen o nich mluvit nechtějí.

Jenže to následně vede ke zbytečným hádkám a nedorozuměním, které vztah jen pokazí. Proto jsme si pro vás připravili seznam 7 věcí, které od vztahu očekává každý muž bez výjimky.

Pochvaly

Mužské ego je jednoduše mužské ego, které potřebuje chválit a chválit. A to nejenom za odvedenou práci a pomoc, ale chvalte také jeho vzhled, jeho nové oblečení, to, jak se stará, jak voní anebo mu povězte, která část jeho těla je tou vaší nejoblíbenější. Díky tomuto se bude cítit milovaný!

Respekt

Pokud partneři sami sebe navzájem nerespektují, ani svou kariéru, názory anebo postoj, je velmi těžké nadále v tomto vztahu zůstávat, protože evidentně má každý z vás naprosto jiné hodnoty, které se společně neslučují. Když svého partnera nebudete respektovat, jak můžete pro něj chtít to nejlepší?

Zdroj: Shutterstock Sexuální souhra

Ať se nám to ženám líbí nebo ne, sex je pro muže jednou z nejdůležitějších věcí ve vztahu. Nejde však jen o jeho intenzitu, spíše o souhru a porozumění i v této oblasti.

Emocionální intimita

Muži jsou od malička vychováváni tak, že je u nich nepřípustná jakákoliv slabost, stěžování si, strach anebo jen obavy. Muž má pocit, že má být neustále ten silný superhrdina, který zachrání každou situaci. Jenže i oni mají své dny, kdy se potřebují ze svých problémů vymluvit a ve své partnerce potřebují někoho, kdo je pochopí a podrží za každé situace.

Prostor

Nejrychlejší způsob, jak ukončit váš vztah, je nedostatek prostoru, který svému partnerovi dáte. Muži potřebují dýchat a cítit trochu volnosti. Potřebují čas na své koníčky, přátele anebo čas jen sami pro sebe. Když se my ženy dostaneme do úzkých, řešíme svůj problém většinou v rodinném kruhu či s přáteli. Jenže muži to mají naopak, raději se na chvíli straní a vyřeší si tento problém v tichosti. Nechte ho chvíli o samotě, dýchat a přemýšlet. Uděláte jej mnohem šťastnějším a navíc bude vědět, že mu věříte.

Zdroj: Shutterstock

Fyzický kontakt

Tento bod nyní se sexem vůbec nesouvisí. Máme na mysli letmé doteky, pohlazení, objetí a vše, čím mu dáváte najevo, jak moc jej milujete a jak je pro vás důležitý. Fyzický kontakt je pro muže stejně důležitý jako sex samotný. V některých situacích dokážou totiž doteky povědět více než tisíce slov.

Bezpečí

Každý z nás se potřebuje ve vztahu cítit bezpečně a vědět, že mu ten druhý nechce ublížit. Čím více ve vás má partner oporu, tím více se vám dokáže otevřít a ví, že s vámi zvládne všechno na světě.

Autor:
Publikováno: 27. 7. 2022 10:30 Nahlásit obsah