Koronavirus zabil zdravotní sestru. Manžel přes zákaz lékařů u ní byl až do poslední chvíle

Koronavirus zabil zdravotní sestru. Manžel přes zákaz lékařů u ní byl až do poslední chvíle Zdroj: dailymail.co.uk

36letá zdravotní sestra Areema Nasreen svou práci milovala. Ani na chvíli nezaváhala a oddaně pomáhala zachraňovat pacienty nakažené koronavirem. To se jí však stalo osudným.

Když zjistila, že i ona je nemocná, věděla, že intenzita průběhu její nemoci bude fatální. Nic si nenalhávala. Jejímu manželovi lékaři zakázali za ní chodit do nemocnice, ale on je neposlechl. Když umírala, držel ji v náručí.

Areena byla sice připojená na dýchací přístroje, přesto neustále prosila manžela, aby se postaral o jejich děti. Aby jim řekl, jak moc je miluje. V posledních minutách jejího života ji plačící manžel ubezpečoval, že je bude nadevše milovat a chránit. Zdravotnický personál se snažil manžela odradit od toho, aby Areenu navštěvoval. Nařízení lékařů však nerespektoval, svou ženu hladil, líbal a držel v náručí.

Zdroj: dailymail.co.uk Zemřela v pátek krátce po půlnoci v britské nemocnici Walsall Manor Hospital. Zanechala zde manžela a tři děti. Areenina sestra Ash a její manžel zveřejnili tento smutný příběh, aby si všichni uvědomili, jak je tato nemoc zákeřná. Apelují na všechny, aby dodržovali veškerá opatření, a tak chránili sebe, a hlavně svou rodinu. 

Areena byla naprosto zdravá, šťastná žena, která pouze dělala svědomitě svou práci. Bohužel, není jedinou zdravotní sestrou, která této nemoci podlehla.

Autor:
Publikováno: 16. 4. 2020 13:58 Nahlásit obsah