Kategorie Zdravotní sestra

Článek
V USA zemřela na covid 14letá dívka. Rodiče ji nechtěli očkovat ani zachránit, napsala na Twitteru naštvaná zdravotní sestra
V USA zemřela na covid 14letá dívka. Rodiče ji nechtěli očkovat ani zachránit, napsala na Twitteru naštvaná zdravotní sestra Jak uvedla na svém twitterovém účtu zdravotní sestra z americké Kalifornie, v polovině srpna zažila jednu z nejhorších nočních směn. Za noc jí na covid zemřeli čtyři pacienti - nejstarší byla 45letá žena a nejmladší 14letá dívka. Toto dospívající dítě podle sestry odmítli rodiče očkovat a následně ji zakázali zdravotníkům intubovat.
Článek
Adámek zůstal po operaci mandlí v kómatu. Zdravotnice z Pardubické nemocnice vinu necítí, uvedly před soudem
Adámek zůstal po operaci mandlí v kómatu. Zdravotnice z Pardubické nemocnice vinu necítí, uvedly před soudem V úterý 15. června začal v Pardubicích soud řešící případ 12letého Adámka, který v Pardubické nemocnici podstoupil před čtyřmi lety operaci mandlí. Bohužel tento zákrok dopadl neúspěšně a chlapec po masivním krvácení upadl do bdělého kómatu, ve kterém setrvává dodnes.
Článek
Zdravotní sestřička zachránila v bejrútské nemocnici tři novorozená miminka. Fotka vznikla několik minut po výbuchu dusičnanu amonného
Zdravotní sestřička zachránila v bejrútské nemocnici tři novorozená miminka. Fotka vznikla několik minut po výbuchu dusičnanu amonného V bejrútském přístavu došlo 4. srpna k ničivé explozi 2 750 tun dusičnanu amonného. Ten zde byl paradoxně celých 6 let skladován bez dostatečných bezpečnostních opatření. I když se tato událost stala takřka před dvěma týdny, Bejrút stále odklízí trosky. Na povrch vyplouvají i další dojemné okamžiky, které jsou s touto tragédií spojeny.
Článek
Těhotná zdravotní sestra z Velké Británie zemřela na koronavirus. Její nenarozené dítě lékaři zachránili
Těhotná zdravotní sestra z Velké Británie zemřela na koronavirus. Její nenarozené dítě lékaři zachránili Ač k rizikovým skupinám nového koronaviru patří zejména starší osoby nebo chronicky nemocní pacienti, tato nemoc si, jak se zdá, mezi lidmi nevybírá. Tuto skutečnost bohužel dokazuje i smutný příběh těhotné britské sestřičky Mary Agyapongové, která bohužel nedávno podlehla onemocnění COVID-19. Její miminko se naštěstí lékařům podařilo zachránit.
Článek
Koronavirus zabil zdravotní sestru. Manžel přes zákaz lékařů u ní byl až do poslední chvíle
Koronavirus zabil zdravotní sestru. Manžel přes zákaz lékařů u ní byl až do poslední chvíle 36letá zdravotní sestra Areema Nasreen svou práci milovala. Ani na chvíli nezaváhala a oddaně pomáhala zachraňovat pacienty nakažené koronavirem. To se jí však stalo osudným.
Článek
Na koronavirus zemřela zdravotní sestra z Thomayerovy nemocnice. Jde zřejmě o první oběť mezi zdravotníky
Na koronavirus zemřela zdravotní sestra z Thomayerovy nemocnice. Jde zřejmě o první oběť mezi zdravotníky Mezi české oběti nového typu koronaviru se bohužel zařadila také zdravotní sestra z pražské Thomayerovy nemocnice. Dle mluvčího nemocnice tato žena podlehla onemocnění COVID-19 doma.