Chcete se dobře vdát? Pak si najděte muže v tomto znamení zvěrokruhu

Chcete se dobře vdát? Pak si najděte muže v tomto znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock

Toužíte po manželství, ve kterém vás bude manžel na rukou nosit a splní, co vám na očích uvidí? Jestli si přejete manžela, který vás i děti plně zaopatří, bude vás vroucně milovat a rodina pro něj bude vždy na prvním místě, vyberte si partnera v těchto 2 hvězdných znamení. Budete mít jistotu, že po boku těchto mužů prožijete velmi spokojený život.

Býk: Věrný manžel, který vás bude milovat a materiálně vás zajistí

Pokud si vezmete za muže Býka, ocitnete se v neskutečném štěstí. Tito muži si plnými doušky vychutnávají dny strávené se svou ženou a dětmi. Býk vás bude milovat a ctít. Tento muž nechce nic jiného než žít po boku své ženy. A navíc: Muži ve znamení Býka jsou velmi věrní a podvádět není jejich styl.

Zdroj: Shutterstock Býci si zakládají na svém rodinném zázemí. Jsou pro ně velmi podstatné rodinné jistoty, proto nedovolí nikomu dalšímu, aby jeho rodině ublížil nebo ji dokonce rozbil. Jelikož dokáže svou ženu a děti skvěle materiálně zabezpečit, snese jim takřka modré z nebe. Na druhou stranu si pracovitý Býk uvědomuje hodnotu peněz, a proto se nechová příliš rozhazovačně. Do své rodiny investuje vždy s ohledem na finanční rozpočet.

Jestli si vezmete za muže Býka, bude vás nejen milovat. Vám i vašim společným dětem poskytne pouze to nejlepší. Dokáže vás finančně zabezpečit, dá vám materiální pohodlí – a rozhodně vám kvůli tomu nebude nic vyčítat. To, že se musí mít jeho rodina jen a jen dobře, považuje pracovitý a vytrvalý Býk za naprostou samozřejmost.

Rak: Laskavý a obětavý muž, pro kterého je rodina vždy na prvním místě

Muži ve znamení Raka jsou naprosto skvělými manželi, kteří se vám plně otevřou a dovolí vám, abyste je znala jako sebe sama. Jsou to laskaví, citliví a obětaví muži, kteří nejraději tráví volný čas doma vedle své ženy a svých dětí. Rodina je pro Raka prostě vždy na prvním místě. Aby byly jeho děti a žena šťastná, je schopný pro spokojený rodinný život udělat prakticky cokoliv.

Zdroj: Shutterstock Pokud hledáte nejlepšího tátu pro své děti, v Rakovi se nikdy nespletete. Největší touhou tohoto muže je totiž velká a spokojená rodina. Když ji má, je z ní štěstím bez sebe. Svou milovanou ženu a děti považuje za svou největší životní výhru.

Rak je velmi emocionálně založen, vždy vám i dětem bude dávat najevo, jak moc vás miluje. Zároveň vás dokáže finančně zabezpečit, protože chce, aby jeho nejbližší měli v životě jenom to nejlepší.

Toto znamení, pro které je typická klidná až plachá povaha, je navíc vynikajícím životním partnerem, se kterým rozhodně nezažijete žádnou Itálii. Manželství s ním je pohodové a klidné, a to bez zbytečných výčitek, hádek či rozepří. Rak se naopak snaží své manželce plně věnovat jako dobrý milenec i parťák do nepohody, se kterým může žena podnikat spoustu zajímavých činností.

Autor:
Publikováno: 28. 6. 2022 10:52 Nahlásit obsah