Květinové šaty, ve kterých vám to bude letos slušet: Inspirujte se nejnovějšími trendy

Květinové šaty, ve kterých vám to bude letos slušet: Inspirujte se nejnovějšími trendy Zdroj: Shutterstock.com

Poohlížíte se po nových letních šatech? V tom případě nezapomeňte na šaty s květinovým potiskem. Květiny jsou totiž i v roce 2020 stále v kurzu. Vybrali jsme pro vás trendy květinové šaty, které v letošním roce rozhodně nesmí chybět ve vašem šatníku.

Léto 2020 je nepředstavitelné bez maxi šatů s květinovým potiskem

Bez čeho se v létě 2020 rozhodně neobejdete? Jde jednoznačně o maxi šaty s květinovým potiskem. Splývavé šaty, jejichž sukně dosahuje až na zem, mohou mít různě střiženou horní část. Vyberete si dlouhý rukáv, krátký rukáv, klasická ramínka, špagetová ramínka nebo rovnou odhalená ramena?

Květinové šaty s volánky a odhalenými rameny

Také v letošním roce se budou nosit volánky a odhalená ramena. V kombinaci s potiskem květů získáte naprosto úžasné šaty, do kterých se zamilujete na první pohled. Tomuto typu lehkých a splývavých šatů přitom sluší jak midi, tak maxi délka.

Květinové šaty a pásek: Ideální kombinace

Že květinovým šatům nesluší pásek? Ale kdepak. Barvu tohoto doplňku slaďte se svými botami a vytvoříte jedinečný outfit. Pásek, který se hodí zejména k šatům midi délek, totiž v kombinaci s květinovým potiskem podpoří vaši ženskost.

Květinové šaty můžete zkombinovat prakticky s čímkoliv

Nejen v maxi délkách. K nejoblíbenějším šatům letošního léta budou patřit květinové šaty všech střihů i délek. Tyto typicky ženské kousky navíc můžete s dalšími oděvy a doplňky kombinovat dle libosti. Noste je s džínovou i koženkovou bundou, anebo si přes ně přehoďte jednobarevný svetřík. 

Ke květinovým šatům si můžete v létě obout sandálky, balerínky, ale i lodičky nebo tenisky. Možností, s čím květinové šaty nosit, tedy máte opravdu spousty.

Pořiďte si i květinovou halenku, top nebo sukni

Nejen na šatech. Květiny můžete v roce 2020 nosit na kterémkoliv kousku svého oblečení. Co říkáte například na trendy květinovou halenku rafinovaného střihu, kterou skvěle zkombinujete s klasickými džíny? V šatníku vám ani pro letošní rok nesmí chybět i květinový top nebo květinová sukně.

Nezapomínejte ani na doplňky. Jste-li zarytá romantička, pořiďte si látkovou čelenku opatřenou právě květinovým potiskem. V každém případě se však řiďte heslem, že méně je někdy více. S potiskem květů proto na sobě mějte maximálně dva kousky oblečení i doplňků.

Autor:
Publikováno: 19. 5. 2020 11:49 Nahlásit obsah