Sandra Pogodová propadla otužování. Ve Vltavě ji už ale neuvidíte, nakazila se v ní amébami

Sandra Pogodová propadla otužování. Ve Vltavě ji už ale neuvidíte, nakazila se v ní amébami Zdroj: Shutterstock

Herečka Sandra Pogodová se zamilovala do otužování už v loňském roce. Nejprve se sprchovala doma studenou vodou a poté začala pravidelně chodit do Vltavy. Jelikož se v této řece nakazila parazitem amébou, pořídila si letos k otužování raději domácí vanu na terasu.

“Někteří z vás se domnívali, že když nedávám dlouho příspěvky o otužování, že se neotužuji, ale to je zásadní chyba. Já se otužuji, a to sice takto ve vaně. Pořídila jsem si domácí vanu na terasu, otužovačka teď zabere tři minutky ve vodě a potom asi minutu, než zajdu dovnitř,” řekla oblíbená herečka ve svém instagramovém videu.

Sandra Pogodová svým příznivcům názorně ukázala, jakým způsobem se nyní pravidelně otužuje. Vyjde si z bytu jen tak v plavkách nebo v županu rovnou na terasu a ihned hupne do vany napuštěné studenou vodou, ve které vydrží zhruba tři minuty. Takto se otužuje ideálně třikrát do týdne.

Proč ale Sandra Pogodová zanevřela na koupání ve Vltavě, ve které byla ještě během loňskému podzimu a zimy pečená vařená?

“Chodila jsem minulý rok do Vltavy, to si určitě dobře pamatujete. Ale Vltava je prostě hodně špinavá a já jsem tam nachytala améby, což jsem ani netušila. Takže mi bylo paní parazitoložkou doporučeno, že pokud se chci koupat venku, musí to být nějaká horská bystřina nebo nějaký biotop, ale abych nelezla do městské špinavé řeky. Abych se tomu vyhnula, lezu doma na terase takto do vany,” vysvětlila herečka, proč se nyní při otužování vyhýbá Vltavě obloukem a proč raději preferuje čistou studenou vodu ve venkovní vaně u sebe na terase. 

Sandra Pogodová nedá na otužování ve studené vodě dopustit, protože podle ní skvěle zlepšuje fungování imunitního systému.

Už to začíná bejt pořádný maso. Vzduch se ochladil a voda ve vaně taky. Luxusně osvěžující!” doporučila herečka otužování ve studené a zároveň čisté vodě také ostatním. 

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 24. 11. 2021 10:06 Nahlásit obsah