Kategorie Herečka

Článek
Hvězda latinskoamerických telenovel podlehla v 34 letech rakovině. Herečka Alejandra Villafañe bojovala do posledního dechu
Hvězda latinskoamerických telenovel podlehla v 34 letech rakovině. Herečka Alejandra Villafañe bojovala do posledního dechu V pouhých 34 letech zemřela po několikaměsíčním boji s rakovinou úspěšná kolumbijská herečka a modelka Alejandra Villafañe, která zářila v několika známých latinskoamerických telenovelách. Se zákeřnou nemocí bojovala statečně, navzdory tomu jí však bohužel 21. října 2023 podlehla.
Článek
Náhle zemřela maskérka z Dobré ráno, Brno! Herečka Ivana Hloužková měla 62 let
Náhle zemřela maskérka z Dobré ráno, Brno! Herečka Ivana Hloužková měla 62 let V pondělí 6. března 2023 nečekaně zemřela herečka Ivana Hloužková, která po celý svůj život patřila k hvězdám brněnské divadelní scény. V poslední době jste ji mohli vidět také na televizních obrazovkách jako maskérku v seriálu České televize Dobré ráno, Brno! Ivaně Hloužkové bylo pouhých 62 let.
Článek
Zemřela seriálová Wednesday z Addamsovy rodiny. Herečka Lisa Loring měla 64 let
Zemřela seriálová Wednesday z Addamsovy rodiny. Herečka Lisa Loring měla 64 let Fanoušky ikonického seriálu Addamsova rodina zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 64 let v sobotu 28. ledna 2023 bohužel zemřela herečka Lisa Loring, která se proslavila rolí malé Wednesday v seriálu The Addams Family z let 1964-1966.
Článek
Zemřela Marfuša z Mrazíka. Ruské herečce Inně Čurikovové bylo 79 let
Zemřela Marfuša z Mrazíka. Ruské herečce Inně Čurikovové bylo 79 let Divadelní a filmová herečka Inna Čurikovová se proslavila rolí v televizní pohádce Mrazík z roku 1964, kde si zahrála zlou a rozmazlenou Marfušu. Bohužel už musíme psát v minulém čase. Představitelka Marfuši zemřela ve věku 79 let v sobotu 14. ledna 2023 po dlouhé nemoci.
Článek
Zemřela herečka Kirstie Alleyová. Hvězda Kdopak to mluvím podlehla v 71 letech rakovině
Zemřela herečka Kirstie Alleyová. Hvězda Kdopak to mluvím podlehla v 71 letech rakovině V 71 letech zemřela po krátkém boji s rakovinou hvězdná herečka Kirstie Alleyová. O jejím odchodu z tohoto světa informovaly v úterý 6. prosince 2022 na sociálních sítích její děti. Smrt Kirstie Alleyové následně veřejnosti potvrdil její manažer Donovan Daughtry.
Článek
Nejmenší žena světa má pouhých 63 centimetrů. 28letá Jyoti Amge je díky tomu žádanou herečkou i celebritou
Nejmenší žena světa má pouhých 63 centimetrů. 28letá Jyoti Amge je díky tomu žádanou herečkou i celebritou Nejmenší žena světa, 28letá Jyoti Amge z Indie, měří pouhých 62,8 centimetrů. Díky své jedinečné výšce je držitelkou dvou Guinessových rekordů, patří mezi žádané herečky a celebrity a ve své rodné zemi je považována za bohyni. Za její nízký vzrůst může dědičné onemocnění achondroplazie, které je přezdívané jako trpaslictví.
Článek
Sandra Pogodová propadla otužování. Ve Vltavě ji už ale neuvidíte, nakazila se v ní amébami
Sandra Pogodová propadla otužování. Ve Vltavě ji už ale neuvidíte, nakazila se v ní amébami Herečka Sandra Pogodová se zamilovala do otužování už v loňském roce. Nejprve se sprchovala doma studenou vodou a poté začala pravidelně chodit do Vltavy. Jelikož se v této řece nakazila parazitem amébou, pořídila si letos k otužování raději domácí vanu na terasu.
Článek
Jak se změnila Amanda Bynes? Z krásky troskou kvůli drogám
Jak se změnila Amanda Bynes? Z krásky troskou kvůli drogám Všichni si určitě pamatujete krásnou a přitažlivou mladou herečku Amandu Bynes, která byla v minulých letech velmi často hlavní hrdinkou v teenagerovských komediích. Osm let se ale nikde neobjevila, propadla totiž drogám.