Kategorie Herečka

Článek
Zemřela Marfuša z Mrazíka. Ruské herečce Inně Čurikovové bylo 79 let
Zemřela Marfuša z Mrazíka. Ruské herečce Inně Čurikovové bylo 79 let Divadelní a filmová herečka Inna Čurikovová se proslavila rolí v televizní pohádce Mrazík z roku 1964, kde si zahrála zlou a rozmazlenou Marfušu. Bohužel už musíme psát v minulém čase. Představitelka Marfuši zemřela ve věku 79 let v sobotu 14. ledna 2023 po dlouhé nemoci.
Článek
Zemřela herečka Kirstie Alleyová. Hvězda Kdopak to mluvím podlehla v 71 letech rakovině
Zemřela herečka Kirstie Alleyová. Hvězda Kdopak to mluvím podlehla v 71 letech rakovině V 71 letech zemřela po krátkém boji s rakovinou hvězdná herečka Kirstie Alleyová. O jejím odchodu z tohoto světa informovaly v úterý 6. prosince 2022 na sociálních sítích její děti. Smrt Kirstie Alleyové následně veřejnosti potvrdil její manažer Donovan Daughtry.
Článek
Nejmenší žena světa má pouhých 63 centimetrů. 28letá Jyoti Amge je díky tomu žádanou herečkou i celebritou
Nejmenší žena světa má pouhých 63 centimetrů. 28letá Jyoti Amge je díky tomu žádanou herečkou i celebritou Nejmenší žena světa, 28letá Jyoti Amge z Indie, měří pouhých 62,8 centimetrů. Díky své jedinečné výšce je držitelkou dvou Guinessových rekordů, patří mezi žádané herečky a celebrity a ve své rodné zemi je považována za bohyni. Za její nízký vzrůst může dědičné onemocnění achondroplazie, které je přezdívané jako trpaslictví.
Článek
Sandra Pogodová propadla otužování. Ve Vltavě ji už ale neuvidíte, nakazila se v ní amébami
Sandra Pogodová propadla otužování. Ve Vltavě ji už ale neuvidíte, nakazila se v ní amébami Herečka Sandra Pogodová se zamilovala do otužování už v loňském roce. Nejprve se sprchovala doma studenou vodou a poté začala pravidelně chodit do Vltavy. Jelikož se v této řece nakazila parazitem amébou, pořídila si letos k otužování raději domácí vanu na terasu.
Článek
Jak se změnila Amanda Bynes? Z krásky troskou kvůli drogám
Jak se změnila Amanda Bynes? Z krásky troskou kvůli drogám Všichni si určitě pamatujete krásnou a přitažlivou mladou herečku Amandu Bynes, která byla v minulých letech velmi často hlavní hrdinkou v teenagerovských komediích. Osm let se ale nikde neobjevila, propadla totiž drogám.