Kategorie Herečka

Článek
Jak se změnila Amanda Bynes? Z krásky troskou kvůli drogám
Jak se změnila Amanda Bynes? Z krásky troskou kvůli drogám Všichni si určitě pamatujete krásnou a přitažlivou mladou herečku Amandu Bynes, která byla v minulých letech velmi často hlavní hrdinkou v teenagerovských komediích. Osm let se ale nikde neobjevila, propadla totiž drogám.
Článek
Ošklivka Betty po 18 letech. Je stále ohyzdou nebo krásnou ženou?
Ošklivka Betty po 18 letech. Je stále ohyzdou nebo krásnou ženou? Kdo by si nepamatoval kolumbijský seriál Ošklivka Betty. Neznám nikoho, kdo by s napětím nesledoval osud mladé, ošklivé a velmi chytré dívky, která se zamilovala do krásného Armanda.
Článek
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex!
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex! A už ho tu máme – výsledek několikaměsíčního intenzivního výzkumu! Soupis, při jehož četbě se vám budou podlamovat kolena. Seznam, který zachvátí všechny vaše smysly a rozhoupe vám půdu pod nohama! Tak na co ještě čekáte?
Článek
Jak hubnou slavné ženy? Nechte se inspirovat!
Jak hubnou slavné ženy? Nechte se inspirovat! I celebrity mají své účinné triky, které jim pomáhají zbavit se nežádoucích kil, ať už kvůli novému koncertnímu turné nebo kvůli atraktivní filmové roli. Že nejste herečka ani světově proslulá zpěvačka? To přece ale…