Zemřela herečka Kirstie Alleyová. Hvězda Kdopak to mluvím podlehla v 71 letech rakovině

Zemřela herečka Kirstie Alleyová. Hvězda Kdopak to mluvím podlehla v 71 letech rakovině Zdroj: Shutterstock

V 71 letech zemřela po krátkém boji s rakovinou hvězdná herečka Kirstie Alleyová. O jejím odchodu z tohoto světa informovaly v úterý 6. prosince 2022 na sociálních sítích její děti. Smrt Kirstie Alleyové následně veřejnosti potvrdil její manažer Donovan Daughtry.

Kirstie Alleyová zemřela nečekaně

Náhlý skon slavné americké herečky Kirstie Alleyové všechny zasáhl jako blesk z čistého nebe. Tato věčně usměvavá žena totiž zemřela v 71 letech po krátkém boji rakovinou, která jí byla diagnostikována teprve nedávno.

“Byla obklopena svou nejbližší rodinou a bojovala s velkou silou. Jakkoli byla ikonická na obrazovce, byla ještě úžasnější matkou a babičkou. Jsme vděční neuvěřitelnému týmu lékařů a sester v Moffitt Cancer Center za příkladnou péči. Chuť a vášeň pro život naší maminky, její láska k dětem, vnoučatům a zvířatům i radost z tvoření neměly obdoby. Svým příkladem nás inspirovala žít život opravdu naplno. Děkujeme vám za vaši lásku a modlitby a žádáme vás, abyste v této těžké době respektovali naše soukromí,” napsaly v instagramovém prohlášení hereččiny děti True a Lilie.

Proslavila ji filmová trilogie Kdopak to mluví

Kirstie Alleyová se narodila 12. ledna 1951 v americkém městě Wichita v Kansasu. Svou filmovou kariéru odstartovala koncem 70. let 20. století. Na filmovém plátně debutovala rolí Saavik ve filmovém trháku Star Trek II: Khanův hněv (1982).

Sympatická herečka měla na kontě desítky dalších filmových i seriálových rolí. Vidět jste ji mohli například v seriálech Veroničiny svůdnosti nebo Sever a Jih. Kirstie Alleyovou však nejvíce proslavila filmová trilogie Kdopak to mluví, kde si zahrála hlavní roli po boku Johna Travolty.

Zdroj: Shutterstock Smrt Kirstie Alleyové zasáhla i Johna Travoltu

“Kirstie byla jedním z nejvíce speciálních vztahů, jaké jsem kdy měl. Miluji tě Kirstie. Vím, že se ještě uvidíme,” vzkázal do nebe své přítelkyni a filmové kolegyni John Travolta.

“Drahá Kirstie, jsem tak vděčný za naše společné roky a za dvě neuvěřitelně krásné děti a nyní vnoučata, které máme. Budeš nám chybět. S láskou, Parker,” napsal na Instagram hereččin bývalý manžel, herec Parker Stevenson, kterého čeští diváci znají zejména ze seriálu Pobřežní hlídka.

Zdroj: Instagram.com, Deadline.com, Csfd.cz
Autor:
Publikováno: 6. 12. 2022 10:42 Nahlásit obsah