Maminka použila nesprávný čisticí prostředek a zničila celý interiér auta. Místo po čističi sáhla po barvě ve spreji

Maminka použila nesprávný čisticí prostředek a zničila celý interiér auta. Místo po čističi sáhla po barvě ve spreji Zdroj: Shutterstock

Ne všechny čistící prostředky jsou vhodné pro čištění všech povrchů. Právě o této skutečnosti se přesvědčila jedna australská maminka, která při úklidu interiéru vozidla použila nesprávný čisticí prostředek. Co se stalo? Místo čističe sáhla po barvě ve spreji určené k opravě laku.

Australské influencerky Jayde a Greta Couldwellovy sdílely na svém tiktokovém účtu @Thecantwells video, ve kterém názorně předvedly, jak nešťastně po pečlivém úklidu jejich maminky dopadl interiér jejich automobilu. Toto video se stalo takřka přes noc virálním a jejich maminka neplánovaně celosvětovou celebritou. Co se vlastně stalo?

Maminka influencerek bohužel před čištěním vozu interiéru udělala osudovou chybu. Místo po čističi totiž sáhla po barvě ve spreji, která je určená pro opravu karosérie auta.

Touto barvou ve spreji pečlivě postříkala sedadla, palubní desku, volant i vnitřní dvířka. Když barva čističe po nastříkání nevyprchala a zůstávala stále výrazná, tato žena si začala uvědomovat, že něco není v pořádku. Ale bylo příliš pozdě. 

Zdroj: Shutterstock “Ach můj bože, co to udělala? Úplně zničila celé auto!” říká ve videu ženina dcera, která výsledek nešťastného čištění interiéru vozidla natočila na video a posléze sdílela na TikToku. 

Maminčiny pokusy o odstranění barvy skončily fiaskem a skvrny - i když se snažila sebevíc - nešly odstranit. Tato žena si bude jistě od teď pamatovat, že štítky na čisticích prostředcích se vyplatí číst rovnou dvakrát. Její tragikomický příběh je zároveň zdviženým ukazováčkem pro jiné majitele aut, aby byli při čištění interiéru svého vozidla maximálně opatrní a aby pečlivě uvážili, jaký čistič použijí.

Zdroj: Ladbible.com

Video můžete zhlédnout také na tomto odkazu: https://www.youtube.com/shorts/CwNJOEqvoao 

Autor:
Publikováno: 13. 3. 2023 10:17 Nahlásit obsah