Hvězda latinskoamerických telenovel podlehla v 34 letech rakovině. Herečka Alejandra Villafañe bojovala do posledního dechu

Hvězda latinskoamerických telenovel podlehla v 34 letech rakovině. Herečka Alejandra Villafañe bojovala do posledního dechu Zdroj: Shutterstock

V pouhých 34 letech zemřela po několikaměsíčním boji s rakovinou úspěšná kolumbijská herečka a modelka Alejandra Villafañe, která zářila v několika známých latinskoamerických telenovelách. Se zákeřnou nemocí bojovala statečně, navzdory tomu jí však bohužel 21. října 2023 podlehla.

Rakovina je nemilosrdná choroba, která si bere lidské životy bez ohledu na věk. Bohužel ve věku pouhých 34 let této nemoci podlehla také kolumbijská herečka Alejandra Villafañe, která teprve letos v květnu veřejnosti oznámila, že podstupuje léčbu rakoviny a dává si na chvíli oddych od své herecké kariéry.

Alejandra Villafañe se narodila 8. října 1989 v kolumbijské Bogotě. Byla známá i za hranicemi své rodné Kolumbii díky účinkování v latiskoamerických telenovelách La Nieta Elegida, Desconectados, La Ley del Corazón nebo Always a Witch. Zahrála si také v kolumbijském filmu El Yupi y El Guiso, který byl uveden v roce 2023.

Kromě jiného se mohla pochlubit tím, že v roce 2014 zvítězila v soutěži krásy Miss Earth Columbia a v témže roce se dostala mezi šestnáctku nejkrásnějších dívek na Miss Earth na Filipínách. Tato krásná žena, která se živila jako herečka a modelka, byla rovněž aktivní na sociálních sítích. Jenom na Instagramu ji sledovalo takřka 250 tisíc lidí.

Letos na jaře si Alejandra Villafañe uvědomila, že život není růžová pohádka. A to v momentě, kdy jí lékaři našli tři zhoubné nádory v prsou a ve vaječnících. Okamžitě po tomto zjištění podstoupila chemoterapie, a i když léčba zpočátku probíhala dobře, následné zdravotní komplikace ji dostaly zpátky do nemocnice. 

Kolumbijská herečka Alejandra Villafañe bojovala se zákeřnou rakovinou jako lvice. Bohužel tomuto onemocnění v pouhých 34 letech 21. října 2023 podlehla. Čest její památce!

Zdroj: Instagram.com/alejavillafaneThesun.co.uk, Bnn.network

Autor:
Publikováno: 25. 10. 2023 16:05 Nahlásit obsah