Kategorie Rakovina prsu

Článek
Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu
Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu Americká herečka Nicole Eggert, kterou televizní diváci znají hlavně jako Summer Quinn z legendárního seriálu Pobřežní hlídka, má rakovinu prsu. O tom, že trpí zhoubným onemocněním, si bohužel tato 51letá umělkyně vyslechla od lékařů závěrem roku 2023. Nyní tuto smutnou skutečnost prozradila médiím.
Článek
Hvězda latinskoamerických telenovel podlehla v 34 letech rakovině. Herečka Alejandra Villafañe bojovala do posledního dechu
Hvězda latinskoamerických telenovel podlehla v 34 letech rakovině. Herečka Alejandra Villafañe bojovala do posledního dechu V pouhých 34 letech zemřela po několikaměsíčním boji s rakovinou úspěšná kolumbijská herečka a modelka Alejandra Villafañe, která zářila v několika známých latinskoamerických telenovelách. Se zákeřnou nemocí bojovala statečně, navzdory tomu jí však bohužel 21. října 2023 podlehla.
Článek
Zemřela Carol z Krok za krokem, herečka Suzanne Somers. V 76 letech podlehla rakovině prsu
Zemřela Carol z Krok za krokem, herečka Suzanne Somers. V 76 letech podlehla rakovině prsu Věčně usměvavá Carol ze seriálu Krokem za krokem už bohužel není mezi námi. Oblíbená herečka Suzanne Somers prohrála v 76 letech boj s rakovinou prsu. Naposledy vydechla v přítomnosti svého milujícího manžela, syna a nejbližší rodiny.
Článek
Zemřela Patricia Janečková. Známé zpěvačce a vítězce Talentmánie bylo pouhých 25 let
Zemřela Patricia Janečková. Známé zpěvačce a vítězce Talentmánie bylo pouhých 25 let V pouhých 25 letech opustila tento svět pěvkyně, herečka a vítězka Talentmánie Patricia Janečková. V neděli 1. října 2023 podlehla rakovině, se kterou dlouhou dobu zápasila. Smrt této mladé umělkyně potvrdila její manažerka Jana Švábová.
Článek
Jedna z nejslavnějších supermodelek světa zemřela v pouhých 56 letech. Tatjaně Patitz byla osudná rakovina prsu
Jedna z nejslavnějších supermodelek světa zemřela v pouhých 56 letech. Tatjaně Patitz byla osudná rakovina prsu Módní svět přišel o jednu z největších ikon. V pouhých 56 letech odešla na věčnost německá supermodelka Tatjana Patitz, která bodovala zejména v 90. letech 20. století, a to po boku Lindy Evangelisty, Cindy Crawford nebo Naomi Campbell. Blonďatá kráska podlehla rakovině prsu.
Článek
Vítězka česko-slovenské Talentmanie 2010 Patricia Janečková podstoupila mastektomii. Ve 24 letech se s rakovinou prsu pere jako lvice
Vítězka česko-slovenské Talentmanie 2010 Patricia Janečková podstoupila mastektomii. Ve 24 letech se s rakovinou prsu pere jako lvice Operní zpěvačka Patricia Janečková vstoupila do povědomí nás všech jako vítězka česko-slovenské Talentmanie 2010. V této talentové soutěži zazářila ještě coby 12letá školačka. Tato dnes 24letá dívka však musela oznámit přerušení své profesionální kariéry, neboť několik měsíců bojuje s rakovinou prsu. Nyní má za sebou mastektomii.
Článek
Odborníci radí: Ze samovyšetření prsou by se měl stát pravidelný rituál
Odborníci radí: Ze samovyšetření prsou by se měl stát pravidelný rituál Prsa, která nám narostla v 13 letech, nejsou ta, která máme právě teď. Naše prsa se mění - s věkem, přírůstkem hmotnosti, hubnutím, těhotenstvím nebo kojením. Tak jak si každý den čistíme zuby, měly bychom pravidelnou péči dopřávat i svým prsům. Pravidelné samovyšetření je dle lékařů důležité hlavně proto, že díky němu často předejdeme rakovině.
Článek
Říjen jako měsíc boje proti rakovině prsu. Nepodceňujte prevenci a naučte se svá prsa správně vyšetřit
Říjen jako měsíc boje proti rakovině prsu. Nepodceňujte prevenci a naučte se svá prsa správně vyšetřit Karcinom prsu patří k nejčastějším ženským nádorovým onemocněním, které během života postihne každou osmou až dvanáctou ženu. Právě proto tu je růžový říjen jako měsíc boje proti rakovině prsu. Každoročně apeluje na všechny ženy a dívky, aby nepodcenily prevenci karcinomu prsu. Zároveň podporuje již nemocné ženy a dodává jim sílu a naději.
Článek
Michaela Kuklová kvůli rakovině přišla o obě prsa. Lékaři jí nádor nemohli najít
Michaela Kuklová kvůli rakovině přišla o obě prsa. Lékaři jí nádor nemohli najít Rakovinou prsu v České republice ročně onemocní kolem 6 000 žen a jeho výskyt stále stoupá. Bohužel se nevyhýbá ani slavným osobnostem. Michaela Kuklová již několik měsíců s rakovinou prsu bojuje.
(2) Načíst více