Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu

Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu Zdroj: Shutterstock

Americká herečka Nicole Eggert, kterou televizní diváci znají hlavně jako Summer Quinn z legendárního seriálu Pobřežní hlídka, má rakovinu prsu. O tom, že trpí zhoubným onemocněním, si bohužel tato 51letá umělkyně vyslechla od lékařů závěrem roku 2023. Nyní tuto smutnou skutečnost prozradila médiím.

Jak Nicole Eggert řekla portálu The People, změny na svém těle začala poprvé pozorovat v říjnu loňského roku. Nejprve zaznamenala bolest prsu, o které si nejdřív myslela, že jde o projevy menopauzy v 51 letech. Bohužel si Nicole Eggert následně v prsu nahmatala bulku. Obrátila se proto na svou ženskou lékařku. 

“Velmi to bolelo. Šla jsem ke své lékařce, které mi pověděla, že si to musím dát co nejdříve zkontrolovat,” prozradila Summer Quinn z Pobřežní hlídky listu The People. 

Zdroj: Shutterstock Po vyšetřením a biopsii si bohužel Nicole Eggert vyslechla velmi špatnou zprávu. Má rakovinu prsu a čeká ji velmi těžké období. Největší strach má podle svých slov o to, co bude s jejími dcerami - 12letou Keegan a 25letou Dilyn.

“Některé věci jsou zničující a jiné kouzelné,” okomentovala příznačně Nicole Eggert instagramovou fotku, na níž jí schoulená v náručí spí její mladší dcera.

“Nicole, je mi líto vaší diagnózy. Žiju teď s rakovinou s měsíční imunoterapeutickou injekcí a pamatujte, že 95 % je vaše reakce na vaši situaci! To zvládnete!”, “Jste silný a inspirativní člověk. Přejeme vám a vaší rodině všechno nejlepší.”, “Tohle není rozsudek smrti. Moje matka měla rakovinu prsu. Je to už 24 let, co podstoupila léčení, a nemoc se jí nevrátila.”, “Vím, že to zvládnete, Nicole. Stále toho máte tolik co dát světu i lidem kolem vás.” Podporují hvězdu Pobřežní hlídky na Instagramu její fanoušci.

Zdroj: Instagram.com/_nicole_eggert, People.com
Autor:
Publikováno: 15. 1. 2024 14:40 Nahlásit obsah