Kategorie Pobřežní hlídka

Článek
Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu
Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu Americká herečka Nicole Eggert, kterou televizní diváci znají hlavně jako Summer Quinn z legendárního seriálu Pobřežní hlídka, má rakovinu prsu. O tom, že trpí zhoubným onemocněním, si bohužel tato 51letá umělkyně vyslechla od lékařů závěrem roku 2023. Nyní tuto smutnou skutečnost prozradila médiím.
Článek
Sexbombu z Pobřežní hlídky zničily drogy. Podívejte se, jak Yasmine Bleeth vypadá dnes
Sexbombu z Pobřežní hlídky zničily drogy. Podívejte se, jak Yasmine Bleeth vypadá dnes Sledovali jste v devadesátkách seriál Pobřežní hlídka? V tom případě si jistě pamatujete na to, že k nejvýraznějším postavám patřila krásná brunetka Caroline Holden. Roli této sexy záchranářky z Baywatch ztvárnila herečka Yasmine Bleeth. Rozhodně ale neuvěříte, jak vypadá dnes. Její krásu zničily drogy.
Článek
Ze sexy krásky bezdomovkyní: Na exmanželku herce z Pobřežní hlídky je žalostný pohled
Ze sexy krásky bezdomovkyní: Na exmanželku herce z Pobřežní hlídky je žalostný pohled Bývalá manželka hvězdy Pobřežní hlídky Jeremyho Jacksona prošla žalostnou proměnou. 39letá modelka Loni Willison, která v minulosti zářila na přehlídkových molech i na titulních stránkách časopisů, je na úplném dnu. Žije jako bezdomovkyně v ulicích Kalifornie a je závislá na drogách.
Článek
Simona Krainová jako Pamela z Pobřežní hlídky: Podívejte se, jak jí to sekne
Simona Krainová jako Pamela z Pobřežní hlídky: Podívejte se, jak jí to sekne Modelka a influencerka Simona Krainová ještě nedávno vylepšovala své tělo na detoxikačním programu na Srí Lance. Tentokrát nejen s manželem, ale i se dvěma syny odcestovala na exotické Maledivy. Zde Simona Krainová pořídila fotku v červených jednodílných plavkách, v nichž podle mnohých vypadá jako Pamela Anderson z Pobřežní hlídky.
Článek
Jak dnes vypadá Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky: Herec David Hasselhoff si je po 30 letech od natáčení stále podobný
Jak dnes vypadá Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky: Herec David Hasselhoff si je po 30 letech od natáčení stále podobný Ženy v 90. letech 20. století po Mitchi Buchannonovi z Pobřežní hlídky doslova šílely. Jejich idol byl krásný, svalnatý, opálený a rozhodně se ničeho nebál. Hltali jste s nadšením tento kultovní seriál a nenechali jste si ujít jeho jediný díl? Potom vás jistě zajímá, jak vypadá herec David Hasselhoff nyní. Podoba s legendárním Mitchem tu stále je.