Sexbombu z Pobřežní hlídky zničily drogy. Podívejte se, jak Yasmine Bleeth vypadá dnes

Sexbombu z Pobřežní hlídky zničily drogy. Podívejte se, jak Yasmine Bleeth vypadá dnes Zdroj: Shutterstock

Sledovali jste v devadesátkách seriál Pobřežní hlídka? V tom případě si jistě pamatujete na to, že k nejvýraznějším postavám patřila krásná brunetka Caroline Holden. Roli této sexy záchranářky z Baywatch ztvárnila herečka Yasmine Bleeth. Rozhodně ale neuvěříte, jak vypadá dnes. Její krásu zničily drogy.

Herečka Yasmine Bleeth se účastnila natáčení seriálu Pobřežní hlídka v letech 1993 až 1997. Měla všechno, o čem se některým lidem jenom zdá. Byla krásná, slavná a finančně zajištěná.

V dobách své největší slávy patřila představitelka záchranářky Caroline Holden k ženám, po které toužil snad každý muž. Chodila například s herci Lukem Perrym, Matthewem Perrym, Grantem Showem nebo Richardem Gricem. Bodovala také v žebříčcích nejkrásnějších žen světa. Například magazín People ji zařadil mezi padesátku nejkrásnějších lidí světa. 

Zdroj: Shutterstock Na konci devadesátek se však v herečce Yasmine Bleeth něco zlomilo. Její pohádkový život ukončila závislost na drogách, konkrétně na kokainu. Svou hvězdnou hereckou kariéru musela Yasmine Bleeth kvůli drogám chtě nechtě pověsit na hřebík. V roce 2000 nastoupila na protidrogovou léčbu. 

O pár měsíců později, v roce 2001, ji však policie zadržela na detroitské dálnici kvůli jízdě pod vlivem kokainu. Při následné prohlídce našli strážci zákona v osobním vozu herečky kokain, injekční stříkačky a v jejím bytě pak další drogy. Za tyto prohřešky dostala Yasmine Bleeth 2 roky podmínku i povinnost vykonávat veřejně prospěšné práce.

Jak vypadá Yasmine Bleeth v současnosti? Představitelka krásné Caroline Holden z Pobřežní hlídky se působením času i drog velmi proměnila. Dnes byste již v této 55leté ženě sexy záchranářku v jednodílných červených plavkách hledali marně. 

I když má Yasmine Bleeth svou drogovou minulost už za sebou, na svou úspěšnou hereckou kariéru z devadesátek nenavázala. Stáhla se do ústraní a záři reflektorů se spíše vyhýbá.

Zdroj: Dailymail.co.uk, The-sun.com, Csfd.cz
Autor:
Publikováno: 11. 10. 2023 10:31 Nahlásit obsah