Kategorie Drogy

Článek
Z narkomanky nádhernou ženou. Dnes byste Dejah Hallovou vůbec nepoznali
Z narkomanky nádhernou ženou. Dnes byste Dejah Hallovou vůbec nepoznali Američanka Dejah Hallová začala s drogami už v pubertě. Ještě před několika lety vypadala v důsledku své závislosti spíš jako lidská troska. V současnosti je z Dejah Hallové nový člověk. Že ji drogy stáhly skoro ke dnu, by dnes do této nádherné ženy a maminky řekl jen málokdo.
Článek
Jak se změnily známé dětské hvězdy? Nevyhnuly se jim drogy ani vězení
Jak se změnily známé dětské hvězdy? Nevyhnuly se jim drogy ani vězení Zatímco my jsme svá dětství trávili převážně běháním po venku a hrou s kamarády, tyhle děti trávily své dětství před kamerami a na účtech měly miliony dolarů. Tyto dětské hvězdičky znal a obdivoval celý svět, co se s nimi ale stalo? Někteří se chopili příležitosti a vybudovali si skvělou kariéru, jiní propadli alkoholu i drogám.
Článek
Jak poznat, že vaše dítě fetuje?
Jak poznat, že vaše dítě fetuje? Pravděpodobně neexistuje rodič, který by se neobával toho, že jeho dítě začne brát drogy a stane se na nich závislé. Je to jeden z mnoha strašáků, který na tomto světě na dospívající děti číhá.
Článek
Od svých čtrnácti let užíval steroidy. Jeho životní cesta skončila ale tragicky…
Od svých čtrnácti let užíval steroidy. Jeho životní cesta skončila ale tragicky… Ideál lidského těla je nám znám již od nepaměti a problémy, které ve snaze za tímto tělem vzniknout, se vyskytují stejně dlouho. Bohužel se tento trend netýká jen ženského těla, ale také toho mužského.
Článek
Proměny lidí, kteří změnili svůj život od základu
Proměny lidí, kteří změnili svůj život od základu Když se člověk rozhodne pro radikální změnu, nejtěžším krokem je vůbec začít. Když však začnete a vytrváte, na konci uvidíte výsledek, který za tu dřinu opravdu stál.
Článek
Fotografie dvouleté holčičky vyrůstající s drogově závislými rodiči
Fotografie dvouleté holčičky vyrůstající s drogově závislými rodiči Série kontroverzních fotografií „Anfisa`s Family“ ruské fotografky Iriny Popovy značně rozvířila prostředí internetu. Zobrazuje totiž rodinný život dvouleté holčičky Anfisy a jejích drogově závislých rodičů. Fotografie…
(3) Načíst více