Jak při řízení držíte volant? Tohle to o vás vypoví

Jak při řízení držíte volant? Tohle to o vás vypoví Zdroj: Shutterstock

Osobnost člověka se dá odhalit z několika věcí – z gestikulace, z oblékání, ze stylu chůze nebo dokonce i z jeho písma. Avšak i způsob, jakým držíme volant při řízení auta, toho prozradí víc než dost.

K odhalení vaší osobnosti tedy pouze stačí, když si vzpomenete na to, jak volant držíte:

Jednou rukou dole

Tomuto stylu se jinak říká také „povaleč“. Sice to není úplně nejnebezpečnější styl řízení, za to jistě pohodlný. Značí to o vás, že máte raději kvalitu nežli kvantitu, což se odráží i na vašich přátelských a partnerských vztazích. Těm svým vyvoleným jste věrní až za hrob a k tělu si jen tak někoho nového nepustíte.

Jako v autoškole

V této pozici volant drží klidní a vyrovnaní lidé. Vás vnitřní klid a mír by vám mohl leckdo závidět, ovšem vám váš občasný monotónní život leze pěkně krkem. Proto umíte být i pěkně blázniví, ale jen na malou chvilku, po které se opět rádi vrátíte ke svému klidnému „já“, které přesně ví, co chce a jde si pěvně za tím. Jste rozený perfekcionista, který rád hraje podle pravidel.

Zdroj: Shutterstock Jednou rukou nahoře

Život neberete příliš vážně a všechny situace v něm řešíte s klidnou a uvolněnou hlavu. Často by se mohlo zdát, že ve svém životě nemáte nic, na čem by vám záleželo, protože dokonce i v těžkých časech na sobě nedáváte znát žádné obavy či nejistotu. Žijete každý den, jako byste byli na dovolené. Za každých okolností jste dobrý společník, se kterým se nikdo nenudí.

Jednou rukou uprostřed

Žijete dneškem a nic víc vás nezajímá. Milujete adrenalin, a proto také vyhledáváte činnosti, kde tento pocit napětí můžete zažít. Nemáte strach se ani až po uši zamilovat, jednoduše si užíváte každý den a všechno co jen přináší, přijímáte s otevřenou náručí. Díky tomuto postoji jste mezi kamarády respektováni a obdivováni.

Zdroj: Shutterstock Oběma rukama dole

Jste rozený vůdce a tento skutečný talent se projevuje především ve vašem zaměstnání, kde dokážete vést i větší tým lidí. Ostatní k vám přicházejí a chtějí od vás radu, věří vám a důvěřují vašim schopnostem. V partnerských vztazích máte však trochu problém najít tu pravou lásku, když ji však jednou najdete, už ji nikdy nepustíte.

Oběma rukama uprostřed

Nesnášíte konflikty a hádky, protože to vše vede k negativním emocím, které ve svém životě nechcete. Často býváte také uprostřed hádek, kdy se snažíte každou z rozhádaných stran mezi sebou usmířit. Téměř nikdy nekřičíte, když k tomu ale dojde, je všem jasné, že je toho na vás již příliš a je potřeba trochu ubrat.

Autor:
Publikováno: 25. 1. 2023 10:51 Nahlásit obsah