Kategorie Ruce

Článek
Poznáte, proč fotka dvou kamarádek pobavila tisíce fanoušků na Facebooku?
Poznáte, proč fotka dvou kamarádek pobavila tisíce fanoušků na Facebooku? Každý z nás občas dá na svůj Facebook nějakou tu fotku. Stejně tomu bylo i v tomto případě, kdy dvě kamarádky zveřejnily fotku ze svého výletu.
Článek
Jak při řízení držíte volant? Dokonce i tohle prozradí, jací ve skutečnosti jste
Jak při řízení držíte volant? Dokonce i tohle prozradí, jací ve skutečnosti jste Osobnost člověka se dá odhalit z několika věcí – z gestikulace, z oblékání, ze stylu chůze nebo dokonce i z jeho písma. Avšak i způsob, jakým držíme volant při řízení auta, toho prozradí víc než dost.
Článek
Ruce dokážou vypovědět mnohé o vašem zdravotním stavu: Napoví těchto 7 věcí
Ruce dokážou vypovědět mnohé o vašem zdravotním stavu: Napoví těchto 7 věcí Řeč našeho těla je třeba brát vážně. Dokáže nás mnohdy zavčasu upozornit na vyskytující se problém různými způsoby. Je potom jenom na nás, jestli se tyto způsoby naučíme vnímat a následně z nich i vyvodit původ problému.
Článek
Jakou pozici k sezení volíte nejčastěji? Dokáže to o vaší osobnosti vypovědět mnohé
Jakou pozici k sezení volíte nejčastěji? Dokáže to o vaší osobnosti vypovědět mnohé Každý z nás se do židle či křesla usadí jinak a právě ono posazení dokáže o člověku vypovědět víc, než bychom si kdy mysleli.  Někdo dává raději přednost vzpřímenější poloze, někdo si naopak rád udělá pohodlí. Co to tedy ve skutečnosti znamená?
Článek
Jaký je váš partner ve vztahu? Prozradí to o něm i jeho malíček!
Jaký je váš partner ve vztahu? Prozradí to o něm i jeho malíček! Říká se, že oči jsou oknem do lidské duše. Dáte nám ovšem za pravdu, že i z rukou se toho dá o člověku leccos vyčíst a mnohdy právě naše prsty odhalí tolik věcí, nad kterými nám zůstává rozum stát. Každý z našich prstů je spojený s určitým typem energie a my se dnes podíváme hlouběji na to, co o vašem partnerovi dokáže vypovědět jeho malíček.
Článek
Šikovná kouzla krásné a zdravé pro ruce a nehty
Šikovná kouzla krásné a zdravé pro ruce a nehty Ruce i nehty by měly být ozdobou každé ženy, a proto přinášíme rady, ať i vy máte ruce jako ze škatulky.
Článek
Vaši osobnost dokážou odhalit prsty na ruce!
Vaši osobnost dokážou odhalit prsty na ruce! Již před časem přišli vědci s velmi zajímavým zjištěním. Tvrdí, že naše prsty a jejich vzájemná délka, mají co do činění s naším charakterem. Zjistěte, jaký typ prstů máte vy a rozhodněte, zda se vědci nepletou.