Jaký je váš partner ve vztahu? Prozradí to o něm jeho malíček

Jaký je váš partner ve vztahu? Prozradí to o něm jeho malíček Zdroj: Shutterstock

Říká se, že oči jsou oknem do lidské duše. Dáte nám ovšem za pravdu, že i z rukou se toho dá o člověku leccos vyčíst a mnohdy právě naše prsty odhalí tolik věcí, nad kterými nám zůstává rozum stát. Každý z našich prstů je spojený s určitým typem energie a my se dnes podíváme hlouběji na to, co o vašem partnerovi dokáže vypovědět jeho malíček.

A proč právě malíček? Malíček je spojen s Merkurem neboli Bohem komunikace, a jak jistě všichni víme, vztah bez komunikace není vztahem. Pojďme se tedy společně podívat na tento jednoduchý test, který poodhalí, jaký váš partner, co se týče komunikace a lásky, je!

Malý malíček

Pokud špička malíčku nedosahuje do výšky horního kloubu prsteníčku, znamená to, že máte ve svém životě člověka, který je neskutečně vnímavý a emocionálně založený. Je to rozený snílek s nekonečně velkou fantazií. Jeho jedinou slabinou je to, že své emoce i myšlenky nedokáže dát najevo tak, jak by sám chtěl. Mnohdy se může zdát, že se drží v ústraní a ono tomu možná tak i je, nerad totiž bývá středem pozornosti.

Pravděpodobně jste to vy, která musela udělat první krok, ačkoliv jste moc dobře věděla, že se partnerovi delší dobu již líbíte. Pokud jste ve vztahu teprve na začátku a kvůli tomuto chování ještě přesně nevíte, co si o svém milém myslet, zkuste otevřeněji komunikovat třeba přes SMS zprávy a uvidíte, že se vám bude rázem zdát mnohem přístupnější.

Středně velký malíček

Jakmile je špička malíčku ve stejné úrovni jako horní kloub prsteníčku, máte tu čest s člověkem, který je na jednu stranu bláznivý extrovert a na stranu druhou tichý introvert. I když uvnitř sebe má ohnisko několika emocí a citů, vždy dokáže zanechat chladnou hlavu a reagovat v klidu. Mluvit o svých citech dokáže téměř bez problému a vybouchnout jej uvidíte jen velmi zřídka, většinou pokud zjistí, že mu někdo lže nebo jej podvádí.

Zdroj: Shutterstock Je to čestný a pravdomluvný člověk, který podobné zacházení očekává i od lidí ve své blízkosti. Nikdy tomuto muži nelžete, protože jakmile jednou ztratíte jeho důvěru, už se nikdy nevrátí. Raději mu řekněte hořkou pravdu a buďte otevřená, ocení to mnohem víc.

Velký malíček

Jestliže špička malíčku sahá až nad horní kloub prsteníčku, pravděpodobně se vám do cesty připletla osoba, se kterou se za žádnou cenu nebudete nudit. Je to každým kouskem svého těla extrovert a společenský tvor, který miluje zábavu a společnost. Je to výborný řečník, který ví přesně, co v danou chvíli říct. Jeho obrovským minusem je to, že svým mluvením a mnohdy i pochlebováním si na svou stranu obrátí i ty, na kterých mu ve skutečnosti nezáleží.

Dávejte si tedy pozor na to, co vám říká, je totiž dost možné to, že ještě před chvíli něco podobného vykládal slečně odnaproti. Ačkoliv se na první pohled může zdát jako velmi okouzlující člověk, většinou mají tito lidé sklony k manipulaci, což je věc, kterou jen těžko změníte – oni si to totiž neuvědomují. Pokud i přesto o tohoto muže stojíte, vraťte ho zpátky na zem a ukažte mu, že vy se jeho sladkými řečičkami ukonejšit nenecháte.

Autor:
Publikováno: 19. 8. 2022 11:36 Nahlásit obsah