Kategorie Energie

Článek
Cítíte se jako bez života? Zvyšte svou hladinu dopaminu!
Cítíte se jako bez života? Zvyšte svou hladinu dopaminu! Ať už se cítíte šťastní, zamilovaní nebo naopak smutní a zoufalí, nejedná se vlastně o nic jiného, než o chemické reakce v našem mozku. Dnes se zaměříme na to, jak zvýšit hladinu dopaminu, jehož nedostatek může způsobovat, že se cítíme unavení, deprimovaní a bez chuti do života.
Článek
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů hned!
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů hned! Zhubnout není tak úplně snadné, jak se může na první pohled zdát a kdo se o to už někdy pokoušel, nám dá jistě za pravdu. Mnozí z nás totiž zapomínají do svého jídelníčku zařazovat naprosto nezbytné potraviny, které nám v boji s nadbytečnými kily pomáhají.
Článek
Superpotraviny, které vás nabijí energií
Superpotraviny, které vás nabijí energií Blíží se sychravý podzim, který se nese ve znamení řádících chřipek a viróz. Abyste se všem nemocem vyhnuli, zařaďte do svého jídelníčku tyto superpotraviny, které vás doslova nabijí energií.
Článek
Maté – zázračný nápoj jihoamerických indiánů
Maté – zázračný nápoj jihoamerických indiánů Maté jistě mnozí z vás znají z čajoven nebo specializovaných obchodů s čajem. Přesto se nejedná o čaj, ale sušené a drcené listy cesmíny paraguayské. Tento strom je indiány považovaný za posvátný a není se čemu divit. Maté…
Článek
Jaké potraviny vás nabijí energií?
Jaké potraviny vás nabijí energií? Jste před fyzickým výkonem nebo se prostě chcete cítit plná energie? Nemusíte proto pít jednu kávu za druhou nebo hltat energetické nápoje. Kolem nás je spousta energických povzbuzováků, často skrytých v běžných potravinách. Tak nehuntujte svoje tělo kofeinem a chemií, a povzbuďte se přírodní cestou!
Článek
Vyzkoušejte brazilskou přesnídávku açai plnou energie
Vyzkoušejte brazilskou přesnídávku açai plnou energie Açai, v překladu energie, je brazilská palma, která má plody plné energetických hodnot. Postupně se dostala až do našich supermarketů a jdou z ní vytvořit neuvěřitelné kulinářské pochoutky. Podívejme se na tu nejzákladnější – Açai jako přesnídávku s müsli a banánem.