Kategorie Energie

Článek
Cítíte se jako bez života? Zvyšte svou hladinu dopaminu!
Cítíte se jako bez života? Zvyšte svou hladinu dopaminu! Ať už se cítíte šťastní, zamilovaní nebo naopak smutní a zoufalí, nejedná se vlastně o nic jiného, než o chemické reakce v našem mozku. Dnes se zaměříme na to, jak zvýšit hladinu dopaminu, jehož nedostatek může způsobovat, že se cítíme unavení, deprimovaní a bez chuti do života.
Článek
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů hned!
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů hned! Zhubnout není tak úplně snadné, jak se může na první pohled zdát a kdo se o to už někdy pokoušel, nám dá jistě za pravdu. Mnozí z nás totiž zapomínají do svého jídelníčku zařazovat naprosto nezbytné potraviny, které nám v boji s nadbytečnými kily pomáhají.
Článek
Podzimní detox – způsob jak si udržet letní energii
Podzimní detox – způsob jak si udržet letní energii Dolehla na Vás s podzimem vlivem kratších a méně slunných dnů únava, podrážděnost, přecitlivělost či dokonce poruchy spánku? Pokud ano, je vhodné začít s detoxem, který vám navrátí letní energii a zbaví vás těchto problémů.
Článek
Superpotraviny, které vás nabijí energií
Superpotraviny, které vás nabijí energií Blíží se sychravý podzim, který se nese ve znamení řádících chřipek a viróz. Abyste se všem nemocem vyhnuli, zařaďte do svého jídelníčku tyto superpotraviny, které vás doslova nabijí energií.
Článek
Maté – zázračný nápoj jihoamerických indiánů
Maté – zázračný nápoj jihoamerických indiánů Maté jistě mnozí z vás znají z čajoven nebo specializovaných obchodů s čajem. Přesto se nejedná o čaj, ale sušené a drcené listy cesmíny paraguayské. Tento strom je indiány považovaný za posvátný a není se čemu divit. Maté…
Článek
Čtenářka píše: Lidský upír
Čtenářka píše: Lidský upír Teď nemám na mysli člověka, kterého známe z klasických hororových příběhů. Drákula se špičatými zuby, který se Vám zakousne do krku a vysaje Vám krev. Vy padnete mrtví na pohovku a téhož večera, se z Vás také stane…
Článek
Čtenářka píše: Podzim
Čtenářka píše: Podzim Dnešní den je jako stvořený pro psaní na téma tohoto ročního období. Doufám, že tímto článkem vám dodám inspiraci si podzim naplno užít. Tento článek má povzbudit! I přesto, jak zle se toto období tváří.
Článek
Jak připravit správné smoothie
Jak připravit správné smoothie Co je to vlastně smoothie? Zřejmě Vás napadne něco spojeného s fitness a se zdravím. Daleho od pravdy nejste, ale abychom byli přesnější: smoothie je jakési „jídlo ve sklenici“. Často se k němu dává přívlastek fast, ale to ne…
(6) Načíst více