Juan z Plamenů vášně a slovenská misska Bronislava Gregušová jsou rodiči. Na světě přivítali dceru Brianu

Juan z Plamenů vášně a slovenská misska Bronislava Gregušová jsou rodiči. Na světě přivítali dceru Brianu Zdroj: Profimedia

Příznivci a příznivkyně známé kolumbijské telenovely Plameny vášně z roku 2003 mají důvod k oslavě. Hlavnímu hrdinovi Juanovi, kubánskému herci Mariovi Cimarrovi, totiž jeho slovenská snoubenka Bronislava Gregušová porodila krásnou a zdravou holčičku. Šťastný pár dal své dcerce jméno Briana.

“Zbožňuji být tvou mámou. Jsi ten nejkrásnější zázrak, na který se nedokážu vynadívat. Jsi naše štěstí, jsi naše láska, jsi naše princezna, jsi světlo v našich životech. Milujeme tě, Briano,” okomentovala na Instagramu bývalá slovenská miss Bronislava Gregušová fotku své několikatýdenní dcery Briany, kterou chová v náručí její tatínek Mario Cimarro.

Holčička Briana, která má v současné době již 6 týdnů, se Bronislavě Gregušové a představiteli Juana z Plamenů vášně narodila 31. srpna 2022. Dočkali se tak svého prvního společného dítěte a nově nabytého rodičovství si užívají plnými doušky.

Finalistka Miss Slovensko 2015 Bronislava Gregušová tvoří s kubánským hercem Mariem Cimarrem pár již od roku 2018. V roce 2019 se zasnoubili a následně jim plánovanou svatbu překazila epidemie koronaviru.

Aktuálně se dočkali vytouženého miminka, a tak se z nich stala kompletní rodina. “Je neklidná, nadšená, zvědavá a všímavá. Její vnitřní síla, vytrvalost k dosahování cílů, stálost vůle a sebevědomí ji definují jako ctnostnou, silnou a ušlechtilou. Má sofistikovanou image, ale veselou,” napsal o své několikatýdenní dcerce Brianě její táta Mario Cimarro, který se celosvětově proslavil rolí Juana v telenovele Plameny vášně.

Zdroj: Instagram.com/bronigregus, Instagram.com/mariocimarro
Autor:
Publikováno: 13. 10. 2022 15:14 Nahlásit obsah