Agáta Hanychová cvičí v posilovně pětkrát týdně. Podívejte se, jak má namakané tělo

Agáta Hanychová cvičí v posilovně pětkrát týdně. Podívejte se, jak má namakané tělo Zdroj: Shutterstock

Modelka Agáta Hanychová si dává do těla. V květnu odstartovala 30denní výzvu, v rámci které se chce dle svých slov dostat zpátky do formy. Pětkrát do týdne cvičí a dodržuje krabičkovou dietu. Parťačku v posilovně jí mimo jiné dělá Hanka Mašlíková. Agáta již fanouškům na Instagramu předvedla své nové namakané tělo.

“Tak dokážu se vyfotit, i když nestojím na špičkách. Těším se na květnovou výzvu. Covid se na mně podepsal, ale na kom ne?” okomentovala Agáta Hanychová svou plážovou fotku v plavkách, která vznikla v polovině dubna na Tenerife.

V současné době už Agáta jede svou třicetidenní výzvu a je to na ní opravdu znát. Pětkrát týdně cvičí v posilovně pod dohledem trenéra, naordinovala si krabičkovou dietu a snaží se vyhýbat sladkému.

Že má Agáta Hanychová opravdu namakané tělo, předvedla svým sledujícím na Instagramu. Postovala fotku v plavkách, v nichž ukázala svalnaté ruce a vyrýsované bříško.

Nutno dodat, že Agáta Hanychová neměla nikdy před tím takto namakané tělo. Co je pro ni další motivací, aby na sobě dál intenzivně pracovala? Její parťačka z posilovny Hanka Mašlíková, se kterou Agáta jede společné tréninky.

Na rozdíl od Agáty je Hanka Mašlíková v posilovně jako doma. Jak tato oblíbená moderátorka přiznala, navykla si na sobě makat celkem třikrát do týdne. Hančinu zálibu ve fitness podpořil i její manžel, MMA bojovník André Reinders, se kterým se nyní rozvádí.

Autor:
Publikováno: 4. 6. 2021 10:19 Nahlásit obsah