Kategorie Posilovna

Článek
Ideál ženské krásy ušel dlouhou cestu. Krásná žena současnosti nosí make-up, má tělo tvaru přesýpacích hodin a chodí do posilovny
Ideál ženské krásy ušel dlouhou cestu. Krásná žena současnosti nosí make-up, má tělo tvaru přesýpacích hodin a chodí do posilovny Co ideál krásy, který v současnosti vzývá západní svět, od žen vůbec očekává? Krásná žena nosí každý den make-up, cvičí v posilovně, je štíhlá a zároveň správně zaoblená a snaží se co nejdéle zachovat mladistvý vzhled. Každá žena však může ukázat svou výjimečnost, protože se naše společnost stává stále inkluzivnější.
Článek
Chcete zdravě přibrat? Získejte krásně tvarovanou postavu podle svých představ
Chcete zdravě přibrat? Získejte krásně tvarovanou postavu podle svých představ Budete se možná divit, ale pro některé ženy je zdravé přibírání na váze stejnou výzvou jako hubnutí. Pokud si i vy připadáte příliš hubená a toužíte po ladných křivkách, rozhodně hned nemusíte jíst nezdravě. Abyste získala krásně tvarovanou postavu, zaměřte se na nabrání svalové hmoty a menšího množství tuků.
Článek
Influencerka Elena Juarez, která shodila 50 kilogramů, motivuje k hubnutí další ženy: Za úspěch vděčí keto dietě, posilovně a kick boxu
Influencerka Elena Juarez, která shodila 50 kilogramů, motivuje k hubnutí další ženy: Za úspěch vděčí keto dietě, posilovně a kick boxu Spousta žen celý život bojuje se svou váhou a jenom některé jsou opravdu spokojené s tím, jak vypadají. Také dokola mluvíte o tom, že začnete pravidelně cvičit a změníte k lepšímu svůj jídelníček? Svá slova zkuste proměnit v činy. Tak jako to udělala Američanka Elena Juarez, která díky svému sebezapření shodila celých 50 kilogramů.
Článek
Ve fitness centru nabízejí lekce spánku. Jak to funguje?
Ve fitness centru nabízejí lekce spánku. Jak to funguje? Mnoho lidí má dnes problém se spánkem. Spí málo a nekvalitně, k čemuž se později přidruží únava, stres a podrážděnost. V jednom z fitness center v Anglii se proto rozhodli začít pořádat lekce spánku.
Článek
Chcete zhubnout, ale nechcete platit za posilovnu? Víme, jak na to!
Chcete zhubnout, ale nechcete platit za posilovnu? Víme, jak na to! Když už se odhodláme a rozhodneme se, že začneme hubnout, vedou většinou naše první kroky směrem k nejbližšímu fitness centru. Pořízení členství či permanentky však nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Jak tedy zhubnout a zformovat postavu bez toho aniž bychom musely platit za drahé vstupy v posilovně?
Článek
Na jaké podivné lidi narazíte v posilovně? Nebuďte ani jedním z nich!
Na jaké podivné lidi narazíte v posilovně? Nebuďte ani jedním z nich! Posilovny a fitness centra nyní zažívají boom. Kdo necvičí a neudržuje se ve formě, jakoby ani nebyl. Ovšem občas se to tam hemží různými individui různého věku, tvarů a velikostí. Někteří jsou úplně neškodí, ovšem na jiné podivíny byste si měli dávat pozor.
Článek
Nejčastější chyby, které děláme při cvičení
Nejčastější chyby, které děláme při cvičení Nehubnete při cvičení? Bolí vás po tom záda a klouby a uspokojivý výsledek nikde? Možná děláte některé z nejčastějších chyb při cvičení.
Článek
Tipy a triky, jak dostat svůj líný zadek do posilovny
Tipy a triky, jak dostat svůj líný zadek do posilovny Mít zaplacené členství v posilovně nebo být vlastníkem právě zakoupené pernamentky neznamená do posilovny opravdu chodit. Obě věci nejsou právě levnou záležitostí, ale málokdy fungují jako motivace, lidé obyčejně bojují s jednoduchým zvednutím zadku a překonáním lenosti. Takže, jak na to?