Jennifer Lopez vypadá i v roce 2021 skvěle. 51letá celebrita svůj mladistvý vzhled a vysněnou postavu nemá zadarmo

Jennifer Lopez vypadá i v roce 2021 skvěle. 51letá celebrita svůj mladistvý vzhled a vysněnou postavu nemá zadarmo Zdroj: Instagram.com @jlo

Věk je jenom číslo. A v případě Jennifer Lopez to platí dvojnásob. I když má tato slavná zpěvačka a herečka už 51 let, vypadá fantasticky. Za jejím perfektním vzhledem, krásnou tváří a dokonalou postavou jsou však roky tvrdé dřiny. Pravidelně cvičí v posilovně, třikrát do týdne nedá dopustit ani na jógu a tanec.

Zpěvačka a herečka latinskoamerického původu Jennifer Lopez se proslavila nejen svým uměleckým nadáním, ale i dokonalou postavou a sexy zadečkem. V 51 letech však ví, že stárnutí nezastaví, a proto na svém vzhledu usilovně maká.

Jennifer Lopez nemá svou vysněnou postavu rozhodně zadarmo. Léta pravidelného cvičení v posilovně i v domácím prostředí se jí však vyplatila. Dokonalé tělo nejlépe placené latinskoamerické celebrity může s přehledem konkurovat i dvacetiletým slečnám.

51letá zpěvačka a herečka svou zářivou kariéru odstartovala jako tanečnice. Díky velkému talentu se však z Jennifer Lopez stala během pár let hvězda světového formátu. Jennifer Lopez umí nejen krásně zpívat a skvěle hrát, i v 51 letech všechny dostává do kolen svou perfektní formou a mladistvým vzhledem. Jak to vůbec dělá?

Za to, že má úžasnou tělesnou kondici a postavu snů, může poděkovat právě pravidelnému cvičení. Zvláště po narození svých dvou dětí chodila pravidelně do posilovny, kterému se však ani teď nevyhýbá. Udržuje se rovněž cvičením jógy či tancem, které si dopřává alespoň třikrát týdně. Zatímco si dříve Jennifer Lopez dávala pořádně do těla, dnes dle svých slov cvičí spíše s rozvahou.

Mladistvý vzhled není v případě Jennifer Lopez pouze otázkou pravidelného cvičení či případných plastických operací. Tato 51letá celebrita říká, že jejím tajemstvím je zejména pozitivní myšlení.

“Už několik let si opakuji, že jsem mladá, a skutečně si to myslím. Stárnutí se nevyhne nikomu z nás. Je ovšem důležité, jak budeme silní a jak se s tímto procesem vyrovnáme. Zkuste o sobě přemýšlet jako o mladém člověku. Na vaši fyzickou i psychickou stránku to bude mít pozitivní vliv. Udržte si to v hlavě a vše bude skvělé,” napsala nestárnoucí Jennifer Lopez na svůj Instagram.

Autor:
Publikováno: 10. 2. 2021 09:48 Nahlásit obsah