Influencerka Elena Juarez, která shodila 50 kilogramů, motivuje k hubnutí další ženy: Za úspěch vděčí keto dietě, posilovně a kick boxu

Influencerka Elena Juarez, která shodila 50 kilogramů, motivuje k hubnutí další ženy: Za úspěch vděčí keto dietě, posilovně a kick boxu Zdroj: instagram.com

Spousta žen celý život bojuje se svou váhou a jenom některé jsou opravdu spokojené s tím, jak vypadají. Také dokola mluvíte o tom, že začnete pravidelně cvičit a změníte k lepšímu svůj jídelníček? Svá slova zkuste proměnit v činy. Tak jako to udělala Američanka Elena Juarez, která díky svému sebezapření shodila celých 50 kilogramů.

Influencerka, která vystavěla úspěch na ztracených kilogramech

Američanka Elena Juarez je úspěšná influencerka, kterou sledují desetitisíce lidí jak na Instagramu, tak na YouTube. Tato žena svůj úspěch v online i offline světě vystavěla nejen na svém těle, ale také na svém odhodlání a pevné vůli. Není to tak dávno, kdy ještě vážila neuvěřitelných 118 kilogramů.

Váha Eleny Juarez se v tuto chvíli pohybuje kolem 70 kilogramů. Jak sama popisuje, dostala se na ni díky velmi tvrdému režimu. Za postupný úbytek váhy vděčí hlavně keto dietě, kterou skálo pevně dodržuje. Pravidelně také chodí do posilovny a cvičí kick box. Pokud některý den nejde do tělocvičny, protahovacím a posilovacím cvičením se věnuje také doma.

Důvod k hubnutí? Vyšetření na diabetes

Proč se Elena rozhodla k hubnutí? V jejím životě nastal zlomový bod, díky kterému si uvědomila, že je s ní něco v nepořádku. Byla šťastně vdaná a měla dvě děti. Její manžel, který stojí po jejím boku i dosud, Eleně ani jedním slovem nikdy neznačil, že je obézní. Jednoho dne se však vrátila ze školy Elenina 10letá dcera celá uplakaná, protože dostala od školní zdravotní sestry doporučení na vyšetření na diabetes.

„Dětská doktorka mi následně během vyšetření řekla, že moje dcera je prozatím zdravá. Jak mé dceři, tak mně však doporučila výrazným způsobem upravit jídelníček. Upozornila, že jedině tak se vyvarujeme zdravotních potíží spojených s obezitou,“ popisuje Elena Juarez.

Keto dieta, posilovna a kick box jako cesta k novému tělu

Právě toto byl pro Elenu ten prvotní impuls pro celkovou změnu životního stylu. Už o šest týdnů později najela na velmi tvrdý režim spojený s keto dietou a s pravidelným cvičením. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a už po roce se z Eleny stala nová žena. O svůj úspěch se rozhodla veřejně podělit i s ostatními na Instagramu a YouTube. Mimoto se spolu se svým manželem zaměřuje na poradenství v oblasti ketogenní stravy.

„Vždycky poslouchám nářky maminek, které si stěžují na to, že jsou zaneprázdněné a nemají čas se při dětech starat samy o sebe. Když ale budete chtít, ten čas si pro sebe vždycky najdete. Chce to jenom pevnou vůli a odhodlání, skvělé výsledky se potom dostaví skoro samy,“ myslí si Elena.

Autor:
Publikováno: 16. 8. 2019 10:00 Nahlásit obsah