Lucie Borhyová má dokonalou postavu, i tak ráda zhřeší: O víkendu si pochutnala na svatomartinské huse

Lucie Borhyová má dokonalou postavu, i tak ráda zhřeší: O víkendu si pochutnala na svatomartinské huse Zdroj: Profimedia

Tisícovky Čechů zavítaly o víkendu do restaurací, aby si zde pochutnaly na svatomartinské huse. Tuto tradiční pochoutku si nenechala ujít ani oblíbená moderátorka Lucie Borhyová. Tato krásná žena má i po dvou dětech dokonalou figuru, za kterou vděčí nejen přírodě. Jak ale ukázala na Instagramu, také ona sem tam ráda zhřeší.

“Krásnou listopadovou sobotu vám přeji. Tak po #svatomartinskehody se bude pracovat samo. Dobré jídlo = dobrá nálada! Tak si také zlepšete náladu a večer se uvidíme,” napsala Lucie Borhyová v sobotu 13. listopadu pár hodin před nováckými Televizními novinami na svůj Instagram a nezapomněla připojit snímek, na němž si v restauraci pochutnává na tradiční svatomartinské huse.

Na oblíbené moderátorce je velmi sympatické, že si neodpírá jídla, která má ráda, ač jsou kaloričtější. I přesto má Lucie Borhyová dokonalou postavu, kterou jí můžou závidět i dvacítky.

Že je krásné moderátorce TV Nova více než 40 let a je maminkou dvou dětí, by tipoval málokdo. Přesto Lucie nevděčí za svou dechberoucí figuru pouze přírodě, snaží se také pravidelně hýbat.

Jak ukázala na Instagramu, chodí běhat a také své tělo “trápí” v posilovně. Jelikož se navíc Lucie Borhyová stará o své dvě děti, s jejichž tatínky nežije, a má náročné povolání, je stále v jednom kole, v důsledku čehož jdou kila také dolů.

Tato sympatická žena rozhodně nevypadá jako unavená máma. I ve 43 letech jí to moc sluší. Také byste tipovali, že má Lucie Borhyová alespoň o 10 let méně? Krásná moderátorka zkrátka dokazuje, že věk je jenom číslo.

Zdroj: Instagram.com 

Autor:
Publikováno: 15. 11. 2021 10:20 Nahlásit obsah